2777
2789
عنوان

آنلاین شاپ های نی نی سایت

315 بازدید | 14 پست

سلام خانوما

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی

این سایت های آرایشی بهداشتی که توی نی نی سایت تبلیغ میشن، معتبر هستن؟

مربوط به خود سایت هست؟

می خواستم ماسک ورقه ای بگیرم ، گفتم یه سوال کنم ببینم این سایت های آنلاین شاپ اینجا نظارتی روشون هست؟

تایید شده هستن؟

با تشکر ازتون و پوزش از آنلاین شاپ های سایت

عزیزم میشه راهنمایم کنی ممنون میشم اتفاقی تایپیکتو دیدم شما که دکترای رفتار حرکتی خوندید

من لیسانس تربیت بدنی دارم میخام برا کنکور ارشد بخونم گرایشمم رفتارحرکتیه میشه بگید چه منبعی خوبه بخونم برا رشد و یادگیری؟؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

چاک دهن تو ببند وقتی شعور حرف زدن نداری نیاتوی تایپکم اراجیف بباف زرزیادزدی همه ی القاب خودتوب من ن ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

برو بابا بی ادب بی کلاس

ریپ بزن من حذف می کنم

می دونم می خونی

کلا تو ادب نداری

هر جا دیدمت با بددهنی جواب می دی

با کلاااااس

سلام عزیزم خوبی! ببخشید پیکر تراشی کردی درد داشت؟ و اینکه راسته بعدش شکمو فشار میدن خون آبه بیادبیرون؟ دردش و نقاحتش چقدر بود، رازی بودی؟ 

کاربری دست 4 نفر هست ، اعصاب ندارم فحش بدی توهین کنی نینی یار تگ میکنم 

توو اون تاپیک چون شلوغ بود گفتم مشکلم ننویسم  اینجا بنویسم 

شما دقیقا برا چی لابیا پ لاستی کردین؟؟  

هزینش و نقاهتش چجوری بود؟ 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑
توو اون تاپیک چون شلوغ بود گفتم مشکلم ننویسم اینجا بنویسم شما دقیقا برا چی لابیا پ لاستی کردین؟؟ ه ...

من چربی لابیا و بافتش رو از دست دادم.

عفونت مکرر و جمع شدن هوا توی واژنم خیلی اذیتم می کرد.

حدود پنج تا هفت تومنی شد

اصفهان، دکتر منصوره پژمان منش

یه مقدار اذیت شدم اما سه هفته کلا زمان دادم به خودم تا اوکی شدم

من چربی لابیا و بافتش رو از دست دادم.عفونت مکرر و جمع شدن هوا توی واژنم خیلی اذیتم می کرد.حدود پنج ت ...

آها   بعد عملش لیرزی بود؟  چقدر بعد عمل درد کشیدی؟؟ 

من حس میکنم واقعا اندازه نرمال لابیا هام خیلی بزرگه  خودم لاغرم اون ناحیه هم لاغر  لابیا هام  قشنگ 2*3 سانت بیرون زده هست  کنارشون یه چین هست که عفونت سفید همیشه اونجا جمع میشه در حین رابطم باید با دست نگهشون دارم که داخل نرن  چون درد شدیدی میگرم  نمیدونم عمل لازمم یانه  میترسم عمل کنم پشیمون شم 😢😢😢😢 لبه هاشونم خیلی تیره و زشته انگار مال پیرزن  70 سالس . 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑
آها بعد عملش لیرزی بود؟ چقدر بعد عمل درد کشیدی؟؟ من حس میکنم واقعا اندازه نرمال لابیا هام خیلی بز ...

بدش دست دکتر برات درستش میکنه عین یه نوزاد

من که هوا میگرفت همه ش

سایت شرکت لیاتیم ثبت نام کن (محصولات آرایشی مراقبتی پوست مو

محصولاتش رو به قیمت* تولید بگیر

تخفیفات پلکانی هم داره

و رضایت مشتریان و نظرات در سایت هست

تحت لیسانس سوئیسِ

بدون پارابن-الکل و آلومینیوم /بدون سولفات

نماینده شرکت در روبیکا لینک رو بگیر

@trustisho

بانوان عزیزی که به دنبال شغل خونگی هستن البته بدون سرمایه که در هر زمان و مکانی بتونن کسب درآمد کنند و به دنبال پیشرفت هستن تا مستقل تر باشناگر مایل بودید  من در خدمتتون هستم❣️@TRUSTISHOروبیکا
2801