2733
عنوان

مامانای پسر دار جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 51 پست
چه ربطی داره عزیزم بچه تا شکل اصلی به خودش بگیره چند ماه طول میکشه هرروز یه رنگ میشه مسر منم اولا سب ...

میگن چون آلت تناسلیش سبزه هست حتما پوست خودشم رو سبزه جا میگیره

برای شما چطور بود وقتی تازه بدنیا اومد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم یه سوال هفته چندم بهت گفتن پسره من ۱۵ هفتم دیروز رفتم گف پسره مادرشوهرم همه رو مهمونی دعوت کر ...

مامان من بهش گفتن دختره ولی وقتی به دنیااومدمعلوم شدپسره 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
عزیزم یه سوال هفته چندم بهت گفتن پسره من ۱۵ هفتم دیروز رفتم گف پسره مادرشوهرم همه رو مهمونی دعوت کر ...

بخاطر پسر مهمونی گرفته ؟؟؟؟؟؟ حتما دختربود عزاداری میکرد

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

18 هفته آنومالی قطعی میگه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ینی موهاش مشگی بوده یهو زرد شده و بور؟؟؟!!

اره من دخترم مشکی مشکییییییی بود موهاش

الان نسکافه ای شده روشن شده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706