2777
2789
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4997068 بازدید | 66492 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
بله، اولا که ایشون اجازه نمیدن تو مطب بشینی و کاراشونو از نزدیک ببینی، من با سماجت دوبار رفتم کاراشو ...

سلام عزیزم ،نمیدونم چطور نمیزاشتن شما برین مطب و کارها رو ببینید ،چون من چند بار رفتم وبا همه اونایی که اونجا بودن صحبت کردم واصلا مشکلی نبود وهر چند ساعت هم که مبخواستم میتونستم بمونم ،نمونه کار هم از نزدیک دیدم هیچکدوم مشکلی نداشتن هم ی هفته دیدم هم دوماه هم چهار ماه و یک سال ،وهیچ کدوم مشکل نداشتن خداروشکر ،

سلام ممنون میشم راهنماییم کنید♥️

من هجده روزه عمل کردم زیر چشم سمت راستم کنار بینیم یه برآمدگی سفت هست که استخونه و سمت چپ بینی این برآمدگی ندارم.کسی چنین تجربه ای داره؟آیا به مرور میره؟ دکترم تهرانه  و خودم شهرستانم نمیتونم برم مطب.بااینکه از الان فرم بینیم عالی شده اما این تیکه استخوانی برآمده کل حال خوشمو گرفته😭لطفاً کسی تجربه ای داره بیاد بگه و اینکه این برآمدگی روی بینی نیست چسبیده ب کنار بینیم هست