2777
2789
صفحه یک: پرتغال یونان انگلستان صفحه چهارم : کره جنوبی ترکیه صفحه ششم: استرالیا ارمنستان کانادا روسیه صفحه هفت : چین سوئد
ویزای طلایی کشور پرتغال برای واجد شرایط شدن جهت اخذ ویزای طلایی کشور پرتغال، متقاضی باید شرایط زیر را دارا باشد: • حداقل سن 25 سال • نباید شهروند اتحادیه اروپا باشد. • باید ملکی حداقل به ارزش 500 هزار یورو در کشور پرتغال خریداری نماید. ( این سرمایه گذاری برای 5 سال غیر قابل برگشت خواهد بود ) در ابتذا به فرد و خانواده اش اقامت یکساله داده می شود ، در انهای یکسال ، اقامت 2 ساله و در انتهای 2 سال ، یکبار دیگر اقامت 2 ساله داده می شود و بعد از اتمام این 2 سال اقامت دائم داده می شود . Portugal-symمزایا و نکات ویزای طلایی کشور پرتغال • پروسه زمانی بسیار کوتاهی دارد. (30 روز از زمانی که تقاضا به دولت پرتغال می رسد) • متقاضی و خانواده اش، اجازه زندگی، کار و تحصیل را در کشور پرتغال خواهند داشت. • دارندگان ویزای طلایی کشور پرتغال، بدون نیاز به ویزا می توانند به 26 کشور حوزه شینگن سفر نمایند. • برای جلوگیری از ابطال این ویزا، فرد باید در 365 روز، حداقل 7 روز در پرتغال اقامت داشته باشد. • نیازی به دارایی خالص شخصی، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه مدیریت نمی باشد. • در پروسه اخذ ویزا، متقاضی به مصاحبه دعوت نخواهد شد. • فرزندان کمتر از 18 سال یا فرزندان بیشتر از 18 سال محصل، می توانند به پرونده فرد متقاضی اضافه شوند. اخذ شهروندی کشور پرتغال متقاضیان بعد از 6 سال اقامت تحت ویزای طلایی، می توانند برای شهروندی کشور پرتغال اقدام نمایند.
مزایای اخذ پاسپورت پرتغال • اقامت نامحدود بدون نیاز به ویزا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، انگلیس، ایرلند، ولز. • سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از 140 کشور جهان از جمله امریکا، کانادا، استرالیا، مکزیک و کشورهای آامریکای جنوبی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخذ اقامت یونان اخذ اقامت کشور یونان از طریق سرمایه گذاری به 3 روش امکان پذیر می باشد. این روش ها عبارتند از: • ثبت شرکت • خرید ملک • گذاشتن ودیعه ثبت شرکت جهت واجد شرایط شدن برای اخذ اقامت کشور یونان، از طریق ثبت شرکت، متقاضی باید شرایط زیر را دارا باشد: • شهروند اتحادیه اروپا نباشد. • طرح کاری (Business Plan) قابل قبولی ارائه نماید. • حداقل مبلغ 300 هزار یورو سرمایه گذاری نماید. • حداقل 10 موقعیت کاری برای افراد بومی (یونانی) ایجاد کند. (حداقل 30 درصد موقعیت های کاری ایجاد شده، باید توسط افراد بومی پر شود) اقامت از طریق ثبت شرکت، در ابتدا 3 ساله قابل تمدید بوده که در صورت داشتن شرایط لازمه، به اقامت دائم تبدیل می شود. خرید ملک با خرید ملکی به ارزش حداقل 250 هزار یورو، می توان اقامت یونان را اخذ کرد. این اقامت 5 ساله قابل تمدید می باشد. گذاشتن ودیعه متقاضی اخذ اقامت کشور یونان می تواند با گذاشتن مبلغ 25 هزار یورو به عنوان ودیعه، در یکی از بانک های یونانی، اقامت 1 ساله قابل تمدید کشور یونان را اخذ نماید. لازم به ذکر بوده، به ازای هر فرد همراه با متقاضی اصلی، درصدی به مبلغ ودیعه اضافه خواهد شد. نکته: در 2 مورد خرید ملک و گذاشتن ودیعه، متقاضی اجازه کار در کشور یونان را نخواهد داشت. از مهم ترین مزایای اخذ اقامت کشور یونان، می توان به امکان سفر به کشورهای محدوده شینگن اشاره کرد
2802
من میخوام برم . ولی نه پول داریم و نه حرفه خاصی بلدیم. کسی هم نیست که اگه ما رفتیم و به مشکل برخوردیم بشه ازش کمک خواست. ولی خیلی دوست دارم برم.
دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
مامی ماهک خوش اومدی من شرایط مهاجرت و ندارم یعنی زبانم اصلا خوب نیست اینجا می خوام بچه ها بیان و کمکمون کنن چه اونایی که می خوان مهاجرت کنن چه اونایی که مهاجرت کردن ما به اطلاعاتشون نیاز داریم
2801