2733
عنوان

انگیزه🥴

37 بازدید | 2 پست

سلام بچه ها،،

اینا همش درد و دله

یه پیج اینستاگرامی داشتم که بخاطر اون حس بدی که بهم میداد با وجود فالوور بالا غیر فعالش کردم،تنها جایی که این وقت شب به سرم زد بیام تاپیک بزنم انرژی بگیرم اینجا بود🥺

من یه هدفی داشتم،که سه ساله عاشقانه تلاشمو کردم و رو تموم ضعفام پا گذاشتم که بهش برسم

فرصتی برام باقی نمونده،نایی هم برام باقی نمونده

الان یک ماهه باید برم یک اداره ای برای پیگیری پروندم اما هی امروز فردا میکنم مث دیوونه ها اب و هوارو چک میکنم و روزای بارونی رو بهونه میکنم نمیرم

قاطعانه تصمیم گرفته بودم فردا برم چون هم وقت اداری هستش هم هوا خوبه🙁

اما هرچی به فردا نزدیک تر میشم تردید بیشتری وجودمو فرا میگیرع،بهم میگه نروو بزار شنبه 

بهم با پیامتون یه جمله ای یه حرفی یه چیزی بگید که مصمم کنه

اونقدی که من به حرف دیگرلن الان نیاز دارم کسی نداره واقعا

همه ی غم و همم اینه برم پرونده ام مشکل داشته باشه یا برای همیشه این ارزو برام تموم شه یا اونجا فردی رو ببینم که به ارزوی من رسیده و من،،چیزی ک این چند روز زیاد دیدمش و هر دفعه فرو ریختم

روحیه رفتن بدید چون هرچی ب صبح نزدیک تر میشیم روحیمو میبازم ک نرم🥺😭😭😭

کمکککککککککککککککککککک کنید ترو خدااااااا

برای سلامتیم دعا کنید لطفا💚🍃

همین علان پاشو لباساتو بزار بالا سرت وسایلتو آمده کن بدون هیچ فکری شروکن بپوششون برو کاراتو انجام بده 😊

مطالعه زندگیتو نجات میده حتی اگه تمام درهای دنیا بروت بسته باشه 😉😊 یه استاد جوانم ۳۸ سالمه.یه کوچلوی جمع جور مجرد😊😊😊 قرار کلی  کشور بشناسم ولی اول کشور خودمونو بشناسیم چون کاملا اصیله 🇮🇷🇮🇷🇮🇷. دووم اونا. 😊😊😊😊😊
همین علان پاشو لباساتو بزار بالا سرت وسایلتو آمده کن بدون هیچ فکری شروکن بپوششون برو کاراتو انجام بد ...

اتفاقا لباسمو تمیز مرتب کردم فقط یه مقنعس ک باید اتوش کنم،،اما اینچیزا بیشتر استرس در من ایجاد میکنه🥲😭

برای سلامتیم دعا کنید لطفا💚🍃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس