2777
2789
عنوان

راه رفتن بچه

94 بازدید | 15 پست
بچه هام چهارده ماهشون شد هنوز مستقل راه نمیرن نگرانم میترسم 15 ماهگی ببرم بهداشت گیر بدن هزار جا بفرستنمون کسی تجربه داره؟؟؟؟؟
اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهداشت نبر ببر متخصص بهداشت فقط استرس میدن تو نت سرچ کن اطلاعاتت بالا بره همینطوری حرفشونو قبول نکن واسترس نداشته باش اشتباهی که باعث شد یک روز تمام من گریه کنم بخاطر استرسی که بهم دادن واسه اندازه قد و دور سر
یه سری هم دخترم نیم سانت قدش کمتر بود از نمودار کلی دعوام کرد که به بچه نرسیدی راستم میگفت اسباب کشی داشتم به مکملاشون نرسیده بودم
اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
چه خوب پس جای نگرانی نداره من دیگه بهداشت نمیبرم فقط متخصص همه ی سوالامم جواب میده نگران نباش کم کم مستقل میشن همینکه الان باکمک مبل و دیوار راه میرن یعنی کم کم مستقلم میشن نگران نباش عزیزم
پسر من 11 ماهشه دوسه قدم میره بعد زود میشینه بهم میگن تنبلِ بچت چرا راه نمیره منم گفتم چه بهتر راه بره پدرمو درمیاره تازشم تا 1سالو خرده ای هنوز وقت داره نگران نباشید خخخ
خدایا برای همه نعمت هایت یک دنیا متشکرم🌹🌹🌹
2801