2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببخشید خانما اینجا حرف از رحم اجازه شده رحم اجازه چی هس تا حدودی میدونم اما کامل نمیدونم چیه 

بیشتر فکر کنم برای کسانی هست که رحمشون توانایی نگه داشتن بچه رو نداره و یا بارداری های ناموفق دارن حالا به یه سری دلایل.

تخمک و اسپرم رو میبرن آزمایشگاه و سالم ترینشون رو انتخاب میکنن و نطفه رو وارد رحم اجاره ای میکنن

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
بعصی جاهام دیدم مردم میرن طواف درخت ‌. بهش برگ سبز اویزون میکنن. برام قابل درک نیس اصلا

ما جنوبی ایم

منم دیدم

من هیچ من نگاه

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.

عقاید وحشتناکه برخی قبایل افریقایی که زنان رو ختنه میکنن و تا ختنه نکن نمیتونن ازدواج کنن و بعدش در روز جشنشون یک گاو میکشن و مردای قبیله میرن و از خون اون گاو کشته کشته شده میخورن و گوشت خامشم تقسیم میکنن میخورن

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
من تو واقعیت خیلی زیاد دیدم و خیلی بیشتر حرصم گرفته. مثلا چند وقته پیش یکی یه مهمونی خواستگاری داشت ...

وااا خدای من😐🤦‍♀️معتقدم دروغ اول آخرش لو میره

میری...ه به زندگیا

مشکلاتم عین دستمال کاغذی میمونه یکی میکشم یکی دیگ میزنه بیرون😬   چالش حرف ناشناسم🎉🦋🤍        https://harfeto.timefriend.net/16479626085958
یعنی چی کمرشو قفل کنه

بچش نیفته مثلا

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.
چطوری دیدیش مرده رو؟

من و دخترداییم رفتیم شهرستان خونه بابابزرگم

اونجا پشت خونه بابابزرگم یه باغ هست که خونه وسطش بود و به گفته اطرافیان از اونجا رفتن تهران برای همیشه

خلاصه رفتیم اونجا بچرخیم یهو من دیدم یه نفر از پشت پنجره داره مارو نگاه میکنه

من اصلأ نترسیدم چون اصلأ ترسناک نبود

یه پیرمرد بود داشت نگاه میکرد

به دخترداییم نشون دادم گفتم اونجارو

دخترداییم گفت بیا از اینجا بریم شاید صاحبشه و راضی نیست که ما اینجا باشیم

مرده رفت داخل و من به دخترداییم گفتم شاید داخل دختر همسن ما دارن بیا بریم ببینیم اگه اومدن واسه تفریح بریم براشون چایی بیاریم

رفتیم در نیمه باز رو کامل باز کردیم دیدیم هیچکس توش نیست

یه سوئیت بود که اتاق نداشت

اصلأ امکان نداشت طرف از جایی بتونه فرار کنه

توهم هم نزده بودم چون دخترداییم هم دید امکان نداشت جفتمون باهم توهم بزنیم

من فقط به دخترداییم گفتم بدو بریم فقط بدو

رفتیم به بابابزرگم گفتیم گفت اونجا سالهاست صاحبش فوت شده و بچه هاش رفتن تهران و نمیان

برگامون ریخت 😐😳

دخترداییم میگه شاید اون موقع که ما داشتیم میگشتیم طرف بالای سرمون بوده 😭😭😭

دوستان من selentia_6 نیستم اشتباه نگیرید موقع ثبت نام دیدم ایشون هست من ۵ اضافه کردم
2706