2777
2789
این که چیز سفید رو تو شب نبری بیرون مثلا شیر سفیده تو شب نبری از خونه بیرون😒 بچه کوچیک رو شبا از س ...

منم شنییییدم  اولی رو 👌🏻👌🏻 

دومی هم برام آشنا بود

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
آخ گفتی!! منم حرصم میگیره از زن هایی که مدااام طرف مردا رو میگیرن و زن ها رو تحقیر میکنن. البته دفا ...

اینا نسل همون مامان بزرگامونن که زن رو پسر زا و دختر زا خطاب میکردن

و خدایی که در این نزدیکیست  قناد خونگی👩🏻‍🍳

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من امشب نمیرم صلوات😑🙁

من باور نمیکنم مسخره ام میکنم😐😂😂😂

ولی اونجا جدی ان

مبتلا به سندرم سلنوفیل🌙این کاربری متعلق به شوصون نفر میباشد....پس اگر دیدید کاربر فازش مشخص نیس و انگار دَوا (مواد مخدر) زده و هر دقیقه فازی میگیرد نگران نباشید... این طبیعیست!    ❤منو بهروز یه تیمیم بدون هم یتیمیم❤💙پایدار تا پای دار💙             ومن شر حاسدن اذا حسد مخصوصا اقدس ور پریده🧿متاهل و متعهد بهروز جان!! با آنکه میدانم هیز... چشم چران... تهی دست... فقیر... معتاد،خمار، هستی. با انکه میدانم با اقدس به من خیانت کردی😭💔امــا هنوز هم دوستت دارم. مرد من سایه ات کم نشود از سر من...... شاید تو راست میگویی و این ها همه حساسیت های بارداری هستن.... ولی این را بدان که من عاشقت هستم و اگر به تو گیر میدهم به خاطر عشقی است که در جانو قلبم زده ای.... تو چیز هایی را می بری و دیگر پس نمی دهی.!  نامــرد فکر نمی کنی من قلبم را نیاز داشته باشم؟. 😪💔   همیشه تو را درک میکنم...من درک میکنم که چه زجری میکشی به خاطر این فقیر بودنمان....من درکت میکنم که به خاطر این دنیای نامرد دس به کشیدن هروئین....کوکائین....شیشه....کپسول...بنگ...علف و مخلفاتش میزنی😭💔 ولی امید دارم که خوب میشی وسایه اقدس ازسرزندگیمان کم میشودنگران دوقلوهایمان نباش ب دنیا آمدند❤ولی سایه اقدس هنوزمم هس و کم نشده. عوضی بچهامم بردن روی اون و قیاقه هاشون شبیه اونه. بهروزم تو فقط تو کمپ مراقب خودت باش🧿🧿timtima
2802
منم الان حضور ذهن ندارم چیزی یادم بیاد میگم. بیشتر از دروغ گفتن یه سریا در تعجبم.. مثلا دروغ های ضا ...

من یک ساعا شده عضو اینجام ولی قبلا بدون عضو شدن بیشتر تاپیکارو میخونم خیلیا تو همین سایت هم دروغ شاخدار گفتن

یا خیلیا از سفره های فیک عکس گذاشتن ک چی بشه واقن:/

مشکلاتم عین دستمال کاغذی میمونه یکی میکشم یکی دیگ میزنه بیرون😬   چالش حرف ناشناسم🎉🦋🤍        https://harfeto.timefriend.net/16479626085958
آخ گفتی!! منم حرصم میگیره از زن هایی که مدااام طرف مردا رو میگیرن و زن ها رو تحقیر میکنن. البته دفا ...

زنان احمق بزرگترین دشمن زنان هستند

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

من عمه های شوهرم اینطورین و مجردن هنوز  بعد زندگی متاهل ها رو زهر کردن

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن                                                    اللهم صلی علی محمد و آل محمد                  این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام ! تا آرامش اهالی دنیا خط خطی نشود
جای ما کجاست مردا چرا نمیخوان قبول کنن ماهم مثل اوناییم  ما قوی تریم💫

حق مرد و زن برابره ولی متاسفانه ما به این مباور نرسیدن اطرافیان

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
شما کجایی هستین؟؟من اینو درمورد ی سیدی از،اطرافمان شنیدم

یا قمر بنی هاشممم

بگو سیده کجاییه و فامیلیشو بگو

بعد من میگم

مبتلا به سندرم سلنوفیل🌙این کاربری متعلق به شوصون نفر میباشد....پس اگر دیدید کاربر فازش مشخص نیس و انگار دَوا (مواد مخدر) زده و هر دقیقه فازی میگیرد نگران نباشید... این طبیعیست!    ❤منو بهروز یه تیمیم بدون هم یتیمیم❤💙پایدار تا پای دار💙             ومن شر حاسدن اذا حسد مخصوصا اقدس ور پریده🧿متاهل و متعهد بهروز جان!! با آنکه میدانم هیز... چشم چران... تهی دست... فقیر... معتاد،خمار، هستی. با انکه میدانم با اقدس به من خیانت کردی😭💔امــا هنوز هم دوستت دارم. مرد من سایه ات کم نشود از سر من...... شاید تو راست میگویی و این ها همه حساسیت های بارداری هستن.... ولی این را بدان که من عاشقت هستم و اگر به تو گیر میدهم به خاطر عشقی است که در جانو قلبم زده ای.... تو چیز هایی را می بری و دیگر پس نمی دهی.!  نامــرد فکر نمی کنی من قلبم را نیاز داشته باشم؟. 😪💔   همیشه تو را درک میکنم...من درک میکنم که چه زجری میکشی به خاطر این فقیر بودنمان....من درکت میکنم که به خاطر این دنیای نامرد دس به کشیدن هروئین....کوکائین....شیشه....کپسول...بنگ...علف و مخلفاتش میزنی😭💔 ولی امید دارم که خوب میشی وسایه اقدس ازسرزندگیمان کم میشودنگران دوقلوهایمان نباش ب دنیا آمدند❤ولی سایه اقدس هنوزمم هس و کم نشده. عوضی بچهامم بردن روی اون و قیاقه هاشون شبیه اونه. بهروزم تو فقط تو کمپ مراقب خودت باش🧿🧿timtima
پدرشوهرم دیشب میگفت حیف ادیسون که میره جهنم چون مسلمون نیست 

خیر نمیره

انسانهای کشورهای خارجی بهشون توی دین ما میگن فقیر ک فقر دانستن وجود خدا و هر چیزی ک مربوط به خداست رو دارن بخاطر این موضوع جهنم نمیرن (حتی بی حجابی)

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
موافقم الان تو مجازی واقعا خیلیا کلاس الکی میزارن اینااا انگار دارن عقدشونو خالی میکنن برگام بخاطر ا ...

من تو واقعیت خیلی زیاد دیدم و خیلی بیشتر حرصم گرفته.

مثلا چند وقته پیش یکی یه مهمونی خواستگاری داشت بعد یه نفر اصلا اونجا نبوده و اصلا هم دعوت نبوده( همسایه هستن خیییلی ساله)

بعد نشسته پیش در و همسایه که منم اون شب اونجا بودم!!!

من خودم میدونم که نبوده. مثلا که چی؟؟ نمیفهمم دلیلش چی بوده

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
2801