2733
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 59989 بازدید | 451 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفم...

این بنده خدا میگه بدنم درد میکنه اون میگه تمکین درد بدن استارتر مهم نیست چون زنه زیر شکم شوهرش مهمه چون مرده خدایاااا انصافتو شکر :)

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍
اره خیلی دیشب همش بهم میگفت مامان کجا میری نکه میگم میرم از این خونه ترسیده

چقدر یه پدر باید عوضی باشه ملاحظه بچشم نکنه. من شوهرم خیلی فحشم میده یوقتا داد میزنه دخترم میاد بغلم میگه سرمامانم داد نزن گریش میاد. شوهرم سریع خودش جمع میکنه نمیخواد بچه ببینه دعوارو .

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

میدونی استارتر جان من جای تو و تو زندگیتون نیستم

ولی حقیقتا با تعریفی که شما کردی و با خوندن این بخش از زندگیتون خیلی بهم ریختم

شاید همسرتون خوبی های دیگه ای داره که به پاش موندین

ولی اگه اخلاقش همیشه همینه و همیشه خودتونو محکوم به تحمل میدونید لطفا دست از نابود کردن خودتونو و اون بچه بردارید...

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

استارتر من واقعا نمیدونم چی بهت بگم

بگم طلاق خب شراطشو نمیدونم داری یا نه؟

بگم زندگی کن خب ممکنه یه اتفاقی برات پیش بیاد خدایی نکرده

فقط میتونم برات دعا کنم خدا راه نجاتی برات برسونه حالا راه نجاتاینه که جدا بشی یا شوهرت ترک کنه 

امیدوارم خدا بهت کمک کنه ....از این طوفان راحت عبور کنی

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
اره همین بچرو دو سه  بار زده مثلا میگه بابا گوشیتو بده داد میزنه سرش یا شب دیر بخوابه دعواش میک ...

گلم خانواده نداری؟؟

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2706