2777
2789
عنوان

زن دوم

689 بازدید | 54 پست

همین دیشب توی گوشی بابام یه پیام دیدم که نشون میداد یه زن دیگه توی زندگیشه خدا نگذره ازونی که نفر سوم زندگی ما شده خیلی حالم بده خیلی به نظرتون چیکار کنم 🥺🥺💔

هیچی کاری از دستت ساخته نیس

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق،ولی قبلش شوهرتوبکش البته اگه برات مهم بوده،وگرنه فقط طلاق،اونم زنه هم بروآبروشوببریکم کتکش بزن

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
ولی من نمیتونم دیگه به بابام نگا کنم حس بدی دارم بهش دلم واسه مامانمم میسوزه که از هیچی خبر نداره 😭

بنظر من اگه مادرت شرایط طلاقو نداره اصلا بروش نیار چاره ای نیس فقط دیگه بابات تودلت جایگاه قبلشو نخواد داشت💔

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2801