2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روباه پرنده است اسمش و آره خیلی ترسناکه. خداروشکر تو ایران نداریم از اینا

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

خودم میبرم میکنم ت  دهنش🖤

تویی که واسه حاشیه سازی وارد تاپیک من میشی فلسفه ات این نباشه که من هستم چرا پست مسخره نزارم‌!🙄 توی دنیایی که همه از دم دنبال منفعت خودشون  آن انتظار چیزی ندارم 😺✌ همیشه هم نباید جواب همه رو بدی جواب ابلهان خاموشیست😑 طرفدار "محسن لرستانی" وِی شَهرَ بایَد بِچِم یَ شَهری غَمه🖤 بحث اول انسانیت یعنی به سلیقه همه احترام بزاری🤐 طرف با حجابه به تو ربطی نداره بی حجابه به تو ربطی نداره تتو داره به تو ربطی نداره  باید به سلیقه همه احترام گزاشت👑 
خفاش به طرز ناشیانه ای با فتوشاپ بزرگ کردن

فتوشاپ نیس خفاش روباهی واقعی همینقد بزرگن

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

عه اینکه منم

عکسم دست شما چکارمیکنه☹

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

فقط اونیکه گفت خفاش گیاه خواره🤦🏻‍♀️

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بهش فوش میدم میگم عامل اصلی کرونا حالم ازت بهم میخوره گمشو پیشته پیشنه 😄😄

شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
2801