2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

وای دوباره داره عید میشه

خب مگه بدی 

تو این همه بدبختی که این روزا دورمونه باید از هر چیز کوچیکی برای خوشحال شدن استفاده کرد 

ممکن عاشق عیدم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2803
خب مگه بدی  تو این همه بدبختی که این روزا دورمونه باید از هر چیز کوچیکی برای خوشحال شدن استفاد ...

من که چیزی نگفتم😂 

جمله م مثلاً لحن احساسی داشت و خوشحال بودم. 

باید از اینا میزاشتم 🤩🤩😍🤩😍🤩

𝑵𝒐 𝒎𝒂𝒕𝒕𝒆𝒓 𝒉𝒐𝒘 𝒉𝒂𝒓𝒅 𝒊𝒕 𝒊𝒔, 𝒋𝒖𝒔𝒕 𝒌𝒆𝒆𝒑 𝒐𝒏 𝒈𝒐𝒊𝒏𝒈. 𝑪𝒂𝒖𝒔𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒕𝒐 𝒔𝒉𝒊𝒏𝒆 𝒂𝒔 𝒔𝒂𝒎𝒆 𝒂𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒉𝒊𝒏𝒊𝒆𝒔𝒕 𝒔𝒕𝒂𝒓𝒔 ✨✨✨✨کاربرے بـہ من تعلق گرـ؋ـته؛ تاپیک هاے قبلے براے من نیست...
اخ جون اخ جونننننن من خیلی واسه عید برنامه دارم ترخدا بگید چجوری سبزه درست کنم  یکم انرژی مثبت ...

سبزه چی میخوای بکاری عزیزم

آره ولا همه تاپیکا شده خیانت و دعوا یه کم انرژی مثبت بدیم به هم

عزیزم باید چقد هسته نترنج باشه تا پربشه؟؟

خاک بریز تو گلدونت بعد یه لایه هسته رو کنار هم ردیفی بذار طوری که به هم نچسبه و زیاد هم فاصله نداشته باشه بعد روش یکم خاک بریز که بپوشونه 

قبل گذاشتن هسته ها رو ۲۴ ساعت بذار تو آب بمونه بعد بکار 

تو نت سرچ کن کامل توضیح داده 

شما کاشتی

من نه ولی تو اطرافیانم دیدم 

بنظرم چندتا دونه شو خیس کن بکار ببین تا چن وقت بزرگ میشه اگه زود بزرگ شدن که ۳ هفته مونده به عید بکار اگرم که نه دیدی دیر بزرگ میشن یواش یواش دست ب کار شو

خاک بریز تو گلدونت بعد یه لایه هسته رو کنار هم ردیفی بذار طوری که به هم نچسبه و زیاد هم فاصله نداشته ...

ممنونم ازت

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
سبزه چی میخوای بکاری عزیزم آره ولا همه تاپیکا شده خیانت و دعوا یه کم انرژی مثبت بدیم به هم

عزیزم نمیدونم سبزه چیه بکارم بخدا بلد نیستم بنظرت چیه راحت و خوبه و بدون دردسر .

اره والله همه تاپیکا خیلی بد شده من عاشق انرژی مثبت هستم 

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
من که چیزی نگفتم😂  جمله م مثلاً لحن احساسی داشت و خوشحال بودم.  باید از اینا میزاشتم 🤩 ...

آها آره استیکر خیلی مهمه 😍😍 منظور رو می‌رسونه 

من فکر کردم ناراحتی از این اینکه عید میاد 😂

2801