2733
عنوان

عجیب ترین چیزایی که دیدین/شنیدین؟؟ |چایی_نباتم|

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پفک با نون میخورم عجیبه🙄 هندونه هم بانون

عههه یعنی هندونه با نون رو هم باید می گفتم؟؟ آخه منم میخورم 

ولی پفک و نون نه... خداییش این برام عجیبه

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

مربا باخامه ک اوکیه😕

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
پفک با نون میخورم عجیبه🙄 هندونه هم بانون

پفک بانونم عالیه😂👌🏻

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍

خودم کرانچی تند با بستنی 

وقتایی که از دبیرستان برمی گشتیم با دوستام تو راه  خونه.

هعععععی یادش بخیر...

چقدر زود گذشت.

بهارااااانم؛ کوچه شکوفه بن بست بهار.                                    🍇منو انگور یاقوتی هام🍇
خامه روباعسل قاطی میکنم

عجیب نیس.منم میکنم

2706