2733
عنوان

زایمان طبیعی

544 بازدید | 46 پست

سلام. من الان تو 34 هفتم دیروز رفتم سونو بچه سفالیک بود خیلی از زایمان طبیعی میترسم پول سزارینم ندارم بنظرتون چیکار کنم زایمانم راحت باشه؟ کیا زایمان طبیعی راحتی داشتن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری ترسم داره ولی به این فکر کن بالاخره تموم میشه و نی نی بدنیا میاد و بغلش میکنی بعد زایمان هرکیم فرق داره من بچه ندارم ولی یه بار سقط کردم.و یهه جورایی طبیعی بود و سخت بود واسم

یکم که راه میرم کمرم بدجور درد میگیره الانم یکم واژنم درد داره نمیدونم بگم چجوریه دردش

میدونم کاملا دردش چجوریه ولی دکتر من میگفت اشکال نداره راه برو طبیعیه این‌دردا 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

دردشو که داره ولی خب قابل تحمله بنظرم

من تا ۱۰ سانت شدم حتی یه جیغ هم نزدم چون بدن خسته میشه و موقع زایمان جون دنداره زور بزنه

موقع زایمان زانوهاتو بگیر بغلت و با تمام قدرت زور بزن

راستی برش‌ زایمانم اصلا درد نداره نترسی یه وقت

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

زایمان اپیدورال رو شنیدین؟ 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
حق داری ترسم داره ولی به این فکر کن بالاخره تموم میشه و نی نی بدنیا میاد و بغلش میکنی بعد زایمان هرک ...

اونجوری که شنیدم سقط خیییییلی سختتر از زایمانه

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪
2706