2777
2789

بچه ها من یه مدت بعد عملم فعالیتم محدود شد و چهار کیلو چاق شدم،اینم بگم که من لاغرم‌سایز ۳۶

یه کمی شکم آوردم و دور کمرم سه سانت اضافه شد ولی سایزم تغییری نکرده

چند روزی هست همش حس میکنم پوست شکمم ترک قرمز برداشته،نمی دونم واقعا برداشته یا توهم زدم چون آدمی هستم که به وزنم حساسم این مدت سر موضوع وزن یه مقدار عصبی شدم

نمی دونم من توهم زدم یا واقعا با چهار کیلو آدم شکمش ترک می خوره؟

دو ماهی هم راکوتان مصرف کردم تازه تموم شده،میشه مال اون هم باشه؟

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

نمیدونم والا، من ک بدنم پر از ترک شده

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
به مرور خیلی کم رنگ میشه خیلی دقت کنی یه کم معلوم میشه اصلا نگرانی نداره

می دونم خطری نداره ولی من از ظاهرش بدم میاد

من ۴۶کیلو بودم همیشه لاغر بودم فکر کنم شدم ۴۹کیلو پنجاه کیلو اینطورا

یه چهار کیلو فکر نمی کنم با پوست همچین کاری بکنه

شاید من توهم میزنم باید برم شکمم به یکی دیگه نشون بدم ببینم اونم اینطوری می بینه 

همه ترک دارن عادیه

من نداشتم هیچ وقت

از بعد از بلوغم همیشه هم ۴۶ یا ۴۷کیلو بودم

یه بار چند سال پیش سر یه دارو یه کم چاق شدم

یه بار هم سر این عملم

روی اندام هم حساسم خیلی یعنی عصبی شدم انقدر این مدت

من نداشتم هیچ وقت از بعد از بلوغم همیشه هم ۴۶ یا ۴۷کیلو بودم یه بار چند سال پیش سر یه دارو یه کم چ ...

خودش خوب میشه صبرکن

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
یه روغن هست که چند بار ماساژ بدی رو شکمت جاش نمی‌مونه یادم نیست چی بود میتونی سرچ کنی بزنی 

سرچ کردم توی نت هزار جور کرم و روغن هست ولی آدم نمی دونه کدوم خوبه

برای بارداری؟

نه چون چاق بودم و لاغر شدم 

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏