2777
2789
عنوان

یه خواهری دارم دو سال بزرگتره دو تا بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2560 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موندنشون به کنار خونه پدرشه اونم‌حقی داره بخاد بمونه همین دخالتا و‌حرفای مسخرع شون سخته واقعا

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
دقیقا اونایی ک شوهر کردن مخصوصا اگه دهه ۷۰ باشن ی جوری نگا آدم میکنن انگار ساخ غول شکوندن😂😄

یک عدد  دهه ۷۰ هستم و شوهرم کردم و شاخ غول شکستم 🤣🤣🤣والا دهه ۶۰ بیشتر شوهر کردن واسشون مهمه نه ۷۰ ..دهه ما بیشتر در حال عوض کردنن والا دایما

نمیدونم ،شوهرش یبار به خواهر بزرگترم زنگ زده گفته بیاین ببرین اینو اخلاقامون بهم نمیخوره از هیچ لحاظ ...

خدا کمکتون کنه و بهت صبر بده ،،شما هم تحمل کن 

آدم جز خونه پدر و مادر که دیگه جایی نداره،درکش کنید

شوهر کردن یا شوهر نکردن هیچکدومش مایه افتخار نیست هر دوش  صرفا روش زندگیه ولی یاد گرفتن تعامل درست با اطرافیان خصوصا همکار و خانواده  که ساعت های زیادی در روز کنار آدم هستن اونم جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب مهارته و جای افتخار داره .اگر کسی موفق بشه شاهکار کرده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
منم یه خواهر کوچیک دارم دانش اموز میگه نیایید اینجا بچت سرو صدا میکنه من درس دارم میگم پس اونا که چن ...

خب راست میگه خانم خواهرت سرنوشتش ب درس خوندنش بستگی دارع ولی شما تا حدودی مسیرت مشخصه هم بچتو داری هم شوهرتو و الان اونه ک توی خونه پدرو مادره و باید شما بیشتر مراعات حالشو بکنید 

منم یه خواهر کوچیک دارم دانش اموز میگه نیایید اینجا بچت سرو صدا میکنه من درس دارم میگم پس اونا که چن ...

خب عزیزم راست میگه اون الان به آرامش احتیاج داره که به درساش برسه .خونه پدر و مادر رفتن وقتی بچه مجرد توخونه هست خب حدی داره 

البته من نمی‌دونم شما چقدر میری ولی بعضیا دم به ساعت خونه پدر مادرشون هستن با بچه هاشون .خب اون بچه های مجرد هم آسایش و استراحت لازم دارن 

یکم مراعاتشو بکن  شما کاری ب جز پیاده روی نداری؟

اصلا مراعاتشو نکنه.

حامله است دیوانه که نیست؟ عقلشو که از دست نداده؟ باید بفهمه چی میگه.

مگه واسه اینا حامله شده؟ 

چه ربطی به خواهرش داره.

ایشون هیچ کاری هم جز پیاده روی نداشته باشند خواهرشون حق توهین ندارن.

خب عزیزم راست میگه اون الان به آرامش احتیاج داره که به درساش برسه .خونه پدر و مادر رفتن وقتی بچه مجر ...

والا کاش خواهر من بیاد و بره میخواد ۵ ماه بمونه،هر بار ۱۰ روز میمونه به زور میره، نمیدونم چه مشکلی داره

2801