2733
اتفاقا من خوشحال شدم که مریم اومد بیرون....الان مطمئنا وضعیتش بهتر میشه...چون در حالت عادی اراده نداشت یه تکونی به خودش بده و وضعیت کاریشو بهتر کنه
خوشبــختی همان لحظه ایست که احساس میکنی خدا کنارت نشسته و تو به احترامش از گنـاه فاصله میگیری...

CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مریم خودشم یکم باید همت کنه یه مدت دنبال کار نباشه تا همسرش بفهمه دیگه پولی نیست اونوقت مجبور میشه بفکربیوفته
عاشقانه هایم تمامی ندارند وقتی تو بهترین اتفاق زندگیم هستی.................
من حس کار ندارم ....کت و کولم درد میکنه... همیشه منتظر جمعه ها بودم ولی دیگه از جمعه ها بدم اومده....از صبح تا شب کار خونه بعدم دلم میپوسه.....
خوشبــختی همان لحظه ایست که احساس میکنی خدا کنارت نشسته و تو به احترامش از گنـاه فاصله میگیری...

CafeMom Tickers
اتفاقا من خوشحال شدم که مریم اومد بیرون....الان مطمئنا وضعیتش بهتر میشه...چون در حالت عادی اراده نداشت یه تکونی به خودش بده و وضعیت کاریشو بهتر کنه
عاشقانه هایم تمامی ندارند وقتی تو بهترین اتفاق زندگیم هستی.................
شوهرش باید بفهمه که مــــــــــــــرد زندگی بودن یعنی چی؟ البته مریم هم باید پشتش باشه و غیرتشو تحریک منه

CafeMom Tickers
دقیقا تو شرایط مریم بودم نفرت داشتم از کارم به خاطر اینکه تا 5 عصر درگیر بودم اما جرات نداشتم کاری کنم تا اینکه یه روز رئیس توهین بزرگی کرد و من حسابی از خجالتش دراومدم و در اوج نیاز مالی گذاشتم رفتم.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
لیلی بیا بخل خودم. به منم کسی تو گروه وایبر مهل نمیده. من کلی پستایه خوشگل خوشگل میذارم براشون اما با خودشون میحرفن. منم یه چیزایه از صحبتاتون فهمیدم چی شد مریم دیگه نمیره اما نفهمیدم برایه چی؟؟؟
2706