2777
2789

من ۷ ماه پیش اندولیزر و ساکشن غبغب  کردم عصب صورتم آسیب دید و دهنم  مثل سکته ای ها کج شد طوریکه فقط مجبور بودم ماسک بزنم   بیچاره شدم از،شدت استرس تمام موهای سرم ریخت و یه مدت قرص ضدافسردگی مصرف  کردم

اصلا ارزشش رو نداره انجام ندید

گفتن لیزر و ساکشن عوارض نداره ولی واقعا داره و ممکنه پیش بیاد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بیجا کرده گفته به اون مربوط نیس عزیزم درخاست دوستی میدم قبول کن

سلام عزیزم ببخشید آنقدر درگیر پروسه درمان بودم که اصلا فرصت نشد به نی نی سایت سر بزنم 

باورتون میشه نزدیک ۸ برابر پولی که برای این ساکشن لعنتی دادم خرج کردم تا الان اوضاع صورتم  نرمال شده 

برای ورم صورت و گردن بعد ساکشن حدود ۱۰ جلسه ارف نمیسیس انجام دادم که ورم صورت رو کم کرد بعد مشخص شد که سمت راست صورت  در قسمت فک تقریبا تمام چربی باقی مانده بود و سمت چپ حالت زاویه دار و چسبیده به استخوان 

برای رفع چربی باقی مانده سمت راست چندین چند  جلسه مزو چربی سوز فیوژن و... در قسمت خط فک انجام دادم و 

در آخر هم برای رفع کامل ورم و لیفت سمت راست  حدود ۸ جلسه  ژل کربوکسی فیشیال میتونم بگم ژل کربوکسی برای لیفت عالیه 

تمام این مدت که حدود ۷ ماه میشه هرشب آرزو می کردم این اشتباه نمی کردم بدتر از همه برخورد بد دکتر بود که هیچ مسئولیتی قبول نکرد  ....

دوستانه میگم به جای  ساکشن غبغب از مزو چربی سوز استفاده کنید و کربوکسی استفاده کنید 

فکر کنید  یک درصد اتفاقی که برای من افتاد برای شما بیفتید میتونید تحمل کنید برای حداقل ۶ ماه صورت اتون کاملا دفرمه بشه میتونید هزینه چندین برابری بدین 

من هنوز هنوز با این که مشکل صورتم حل شده نمی تونم خودم رو ببخشم چه قدر خانواده ام بابت این موضوع اذیت شدن بماند  هر شب آرزو می کنم کاش زمان به عقب برمی‌گشت و من این اشتباه نمی کردم  هر شب آرزو می کردم کاش اون روز  تصادف میکردم و دست و پاهام میشکست و به مطب این دکتر نمی‌رسیدم 

به خدا الان یه عده از دکترها کوچکترین اهمیتی به امثال من و شما نمیدن و اگه اشتباهی انجام بدن هرگز قبولش نمی کنن 

2802
من ۷ ماه پیش اندولیزر و ساکشن غبغب کردم عصب صورتم آسیب دید و دهنم مثل سکته ای ها کج شد طوریکه فقط ...

با این که مشکل من با مال شما فرق داشت ولی با تمام وجودم درکت می کنم عزیزم  میتونم بهت پیشنهاد بدم طب سوزنی و فیزیوتراپی صورت هم برای درمان ات در نظر بگیری  و 

امشب از ته دلم  برات دعا می کنم تا مشکل ات حل بشه و  میدونم سخته ولی تمام تلاش ات برای درمان انجام بده و صبور باش عزیزدلم 

راستش من اون دوران صبور نبودم  ولی خدا کمکم کردم  گاهی فکر می کنم چه طور اون دوران وحشتناک گذشت 

حتی مرگ‌ پدرم هم به اندازه این دوران منو آشفته و غمگین نکرده بود بدتر از همه احساس تقصیر و شرم منو نابود کرد من هنوز هنوز خودم نمی تونم برای این اشتباه ببخشم ...

سلام عزیزم ببخشید آنقدر درگیر پروسه درمان بودم که اصلا فرصت نشد به نی نی سایت سر بزنم باورتون میشه ن ...

عزیزم خدا رو شکر میکنم بالاخره مشکلت حل شد 

خیلی خوشحال شدم  برات 

و اینکه ضمن حرف زدن از مشکلاتت راه پیشنهادی برای دیگران میدی نشان از قلب مهربونته 😘

عزیزم خدا رو شکر میکنم بالاخره مشکلت حل شد خیلی خوشحال شدم برات و اینکه ضمن حرف زدن از مشکلاتت راه ...

ممنون عزیزدلم 

ان شالله  خدا همیشه  به شما سلامتی و آرامش  بده و  هیچ وقت هیچ کس از این جور مشکلات براش پیش نیاد