2777
2789

منم ناهمواری های غبغبم همچنان هستن ،تو یه پیج دیدم که دکتر میگفت این ناهمواری ها معمولا برطرف نمیشن و باید اندولیفت انجام بدین ☹️☹️☹️ یعنی این همه درد کشیدم و دوباره باید یه کار دیگه انجام بدم😑

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سلام عزیز میشه بگین در کل رازی بودین از این عمل غبغب‌تون از بین رفت؟ اصلا تغیری کردین؟روزی چند بار ...

دکتر من گفت اصلا ماساژ نده و کمپرس نذار 

من تقریبا راضی چهره ام عوض شده ولی این ناهموار بودن زیر چونه ام دوست ندارم ،یه وقت هایی پوست غیعبم کشیده میشه .

2802
منم سه روزه انجام دادم تو کلینیک لاوین برای من ورم نداره اما پوستم خیلی شله بهم گفته حداقل هشت هفته ...

سلام من امروز لاوین لیپو غب غب دارم .استرس دارم.شما نتیجه کارتون چطور بود راضی بودین؟

سلام عمل انجام شد؟ راضي بودي؟ دردش قابل تحمله؟ ميشه توضيح بديد و هزينه جراحي هم بگيد

عمل رو انجام دادم.الان اصلا درد ندارم.موقع عمل هم بی حسی میزنن درد نداره فقط چون احساس میکنی همه چیو استرس داره.برام حدود ۸ تومن با تمام آزمایشها تموم شد.الان که گن رو باز کردم نا دوباره ببندم ،فعلا خیلی عالی شده.تا ۳ هفته مدام باید گن ببندم.بعد ۳ هفته فقط شبها

نه مراقبت های بعدش داستان داره

سلام عزیزم

از نتیجه راضی بودی؟؟

منم میخوام ساکشن انجام بدم

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
ن والا قرار یکشنبه بازم برم پیش دکترم شاید بازم ساکشن کنم

راجع به کیبلا چیزی نمیدونی؟؟

من تحقیق کردم میگن از ساکشن بهتره

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
راجع به کیبلا چیزی نمیدونی؟؟ من تحقیق کردم میگن از ساکشن بهتره

اگه غبغب کم باشه کیبلا جواب میده

من غبغبم زیاد بود ساکشن کردم بعدش واسم ژل چربی سوز زد بازم راضی نبودم

یک هفته س هایفو انجام دادم راضی م احساس  میکنم ی مقداری کوچیک شده  البته نتیجه نهایی سه ماه دیگه مشخص میشه

کیبلا چی هست ژل چربی سوزه؟

اره

مخصوص غبغبه

سه تا شش جلسه باید تزریق کنی

2801