2777
2789
عنوان

کیا توی خونه قدیمی زندگی کردن و موجودات عجیب رو دیدن یا حس کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 91 پست
روایتی هست که گوشت خوردین استخوناشو تمیز نکنین بزارین روش گوشت بمونه تا اجنه استفاده کنن  اونوق ...

دو مورد اول رو میدونستم ولی خونه تمیزو نمیدونستم 

خداروشکر من همیشه مرتب خونه

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

فدات شم ممنونم اره برا بچه هام میترسم خیلی 

حق داری مادری دیگه 😢

از دیوار خونتون ایت الکرسی اویزون کن خوبه 

سوره ناس و فلق هم نیروهای شیطانی رو دور میکنن

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
2802
اره به نظرم 

فکر کنم

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد
حق داری مادری دیگه 😢 از دیوار خونتون ایت الکرسی اویزون کن خوبه  سوره ناس و فلق هم نیروهای شی ...

ممنونم عزیزم اره من تا موقعی خوابم بگیره دعا میخونم مخصوصا ایت الکرسی صبح هم قبل بیدار شدنم زمزمه میکنم 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ,شاید دست از ازردن ما بردارد
دلشون برای تو سوخته بوده

☺️

دو مورد اول رو میدونستم ولی خونه تمیزو نمیدونستم  خداروشکر من همیشه مرتب خونه

بنظرم واقعا تاثیر داره 

مثلا خودم میرم خونه یکی دلم میگیره انگار میخام فرار کنم حس بدی میده به ادم  یجور ترس تاریکی 

بعضی خونه ها و افراد پر ارامشن

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
بنظرم واقعا تاثیر داره  مثلا خودم میرم خونه یکی دلم میگیره انگار میخام فرار کنم حس بدی میده به ...

اره منم قبول دارم اینو

عزیزم چرا دوستی رو لغو کردی منکه اصن حرفی نزدم منتظر موندم هر وقت کار نداشتی بیای برام انجام بدی🥺

عذر میخام عزیزم تمامی دوستی هارو لغو کردم فقط شما نبودی

هردقیقه پیام میدادن😔

حق داری عزیزم ولی با من‌دوست باش لطفا😔🥺 من‌قول میدم اذیت نکنم 

❤️❤️

میشه لطفا درخواست دوستیم قبول کنی لطفا یکاری باهات دارم اگه دیدی درخواست دوستیم قبول کن

من بعد مدتهاالان اومدم🙈

2801