2733
عنوان

اراکی ها بفرماین داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 58909 بازدید | 387 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به دوستای خوبم ........ امروز اومدم ازتون بخوام برای یه مادر باردار که الان 5 ماهشه دعا کنید... این مادر با افت خییییییییییییییییلی شدییییییییییییییییید پلاکت خون مواجه شده. شما رو به خدا، شما رو به 6 ماهه امام حسین براش امن یجیب بخونید. خدا خیرتون بده.... خانواده اش اصلا حال و اوضاع خوبی ندارن..... یا امام رضا دستم به دامنت......... امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف سوء ........... آمین...
یا من اسمه دواء و ذکره شفاء
مامان مانیا جان من خوبم. الان 5 هفته دارم. دکترم شمسی احسانیه. فقط بیمارستان قدس میره. شما دکترت کیه؟؟؟؟؟؟؟ قراره 10 روز دیگه برم سونو تا صدای قلبش رو بشنوم. سونوگرافی هم میگن دکتر ذوالفقاری خیلی دقیقه ولی یه کم هزینه اش بالاست. همش نگرانم که مبادا قلبش تشکیل نشه. شما چند هفته ای؟؟؟؟ خیلی این تاپیک خلوته. اینجوری خوب نیست. اراکی ها خیلی فعال نیستن. من هر روز پای نت هستم. بیشتر صبح ها ...
سلام مهسا جون من فعلا دکترم مهری مشایخی اما فکر کنم زایمان قبول نمیکنه نظرم اینه که بیام پیش شمسی احسانی چون می خوام قدس زایمان کنم و اگر دکتر اجازه بده طبیعی راستی این چهارشنبه قراره برم سونو خود دکترم سونوم میکنه خدا کنه صدای قلبش بشنوم برام دعا کن مهسا بشنوم یه سوال این دکتر شمسی احسانی نوبت دهیش به چه شکله؟
مامان مانیا جان من تا 2 بهمن باید واسه شنیدن صدای قلبش صبر کنم. منم نگرانم. راستی برای حفظ بچه سوره ی حجرات رو زیاد بخون. صبح ها بهش آیه الکرسی بخون و به شکمت فوت کن. میوه به بخور تا زبونم لال سقط نشه. من به خاطر این میرم پیش احسانی چون موقع زایمان دوست دارم خود دکتر بیاد بالای سرم. این دکتره اصراری روی سزارین نداره. مگه اینکه لگنت کوچیک باشه. دفعه اول وقت گرتن ازش خیلی سخته ولی بعدش خود منشیه دیگه واست وقت میزاره. تلفنی که اصلا وقت نمیده. مطبش ساختمون رازی بالاتر از امامزاده است. اگه می خوای موفق بشی باید یه روز ساعت 3- 3:30 بری که تا در رو باز کرد اولین نفر باشی. هزینه قدس خیلی بالاست. طبیعی دو میلیونه و سزارین 3 میلیون. ولی من بیمه تکمیلی دارم. می تونم برم اونجا. اگه هزینه ها برات مهمه از همین الان برو پیش دکتری که بیمارستان گردو میره. انصافا بیمارستان گردو خیلی بهتر از طالقانیه. دکتر صحرایی- دکتر شیما علوی- دکتر سپیده ربیعی خیلی خوبن و تو گردو هستن.
4-در طب الائمه است که برای جلوگیری از سقط زنان این آیه شریفه را نوشته و در گردن بیاویزند( سوره کهف آیه 25-26) 5-در منهاج نقل می نمایند که وارد است به جهت جلوگیری از اسقاط جنین نخی را به اندازه ی قامت زن بگیرند و 10 گره بر آن بزنند و به هر گره 3 مرتبه سوره ی قدر را بخوانند و قبل از قرائت و بعد از آن صلوات بفرستند و آن نخ را به کمر زن حامله بندند. 6- اگر زنی را فرزند نشود و اگر بشود نا رسیده سقط می شود نخ ابریشمی به اندازه ی قامت زن بگیرند و 7 گره بزنند و بر هر گره آیات ( نحل 127-128 ) را بخوانند و به کمرش ببندد. 7 - در کتاب الخواص آورده اند که اگر سوره ((الحاقه)) را بنویسند و بشویند و آن آب را زن حامله بخورد از همه ی آفات محفوظ می ماند ان شا الله.
مهسا جون بهت تبریک میگم خانومی اتفاقا دکتر منم شمسی احسانی بود..الان پسرم سه سال و نیمه است
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
اما متاسفانه من دچار زایمان زود رس شدم هفته 35..روز 2 فروردین...هر چی بیمارستان به دکتر احسانی زنگید خاموش بود..گفتن رفته سفر خارج از کشور...طبیعی زایمان کردم..قرار بود 20 فروردین برم تاریخ سز بهم بده..که نشد
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2706