2733
عنوان

خانما من طبقه بالای مادرشوهرمم..پارسال دستشوعمل کرد و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 113 پست

عزیزم من شما را واقعا درک میکنم چون نزدیک ۶ سال خونه مادرشوهر بودم و بدترین حرفها و تهمت ها راشنیدم ولی گفتم باید خودما تغییر بدم ودیگه گذاشتمشون کنار درسته یهو رفت و آمدما کم کردم و بده شدم ولی دیگه خودم راحت شدم اینقدر پشت سرم حرف زدن ولی دیگه برام مهم نبود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین ی بار قهر کن برو مهریتم بزار اجرا شوهرت میدونه شما هر چیم بهتون بگه نمیری اینجوری میگه هر چی گف ...

من انقدبدبختی اوارگی کشیدم ک خواسم خودمونجات بدم و واقعا ۱۹سالم بود هیچ تجربه و چیزی از زندگی پیش مادرشوهر و شوهر دس خالی و شوهر وابسته ب خانواده واینانداشتم نمیدونسم زندگی چ جوریه دلم خوش بود الان من این چیزارو فهمیدم مثلا توسایت میگم پیش خانواده شوهر زندگی نکنید این کارنکنید اون کارنکنید..من خانوادمم ازخداشون بود از دسم راحت شن عاجزبودن هرکی پی زندگی خودش بود

من بابامامانم جداشدن و هردو ازدواج کردن وفتی میرم خونه بابام همش باید خودم کارکنم و خواهرمم خودش وبچ ...

عزیزم  اشکال نداره پس همونجور که گفتم کم کن رفت وآمدتو ،ی چیزدیگه روزی یکبار بچه تو ببرپارک به همسرت بگو خونه خیلی اذیت میکنه سعی کن زیاد در دسترس نباشی

سلام عزیزم بزار اب پاکی بریزم رو دستت منم مثل تو بودم چهار سال تمام از کوچکترین کار تا بزرگترینشون و ...

خب خاک توسرشوهرمه عرضه نداره مث بیشتراین مردم ک دوسه تا کار باهم میکنن بکنه رفته جلوبندی درامدشم خوب نیس اینا کمک خرجن منم مجبورم دهنم بسته باشه جرات حرف زدن ندارم فورا میگ خونه ماشین وسایل فلان فلان جیگرم ازدستشون خونه..یعنی دنیاروبراشون بکنی بعد وای ب حالت اگ ی شوخی بکنی باهاشون مرده و زنده ادمو یکی میکنن

ی چیز دیگه وقتی میری بچه توبغل نگیر بذارش همون جور بچرخه اونجا اینجوری میبینن ضررش خیلی بیشتر از سود ...

انقداذیت میکنه فورا ب بابابزرگش میگ ببر دورش بده ازشانسم وابسته بابابزرگشه و لاشق ماشین وکوچه دیگ برمیداره میبرتش منم کارای خونم مونده بایدپایین مث خرکارکنم

انقداذیت میکنه فورا ب بابابزرگش میگ ببر دورش بده ازشانسم وابسته بابابزرگشه و لاشق ماشین وکوچه دیگ بر ...

خر خودشونن،ببین منم بچم کوچیک بود صدای بچه ها رو که میشنیدتوکوچه گریه میکرد و میرفت پیششون ،دیدم اینجوری بدردنمیخوره دو سه روز گریه کرد جیغ،نذاشتم بره بیرون عادت کرد توخونه سرگرمش کردم

افرین همین که نرفتی عالییه شما یهو نمیتونی تغییر بدی ولی کم کم سعی کن کمش کنی و پیش شوهرتم آروم آروم ...

میدونی شوهرم چ جوریه ازایناس ک اگ هربلایی خانوادش سرش بیارن جرات نداری ب شوخی هم ی چیزبگی فورا جبهه میگیره میگ ب توربط نداره خانوادمه وازاین حرفا خارتو چشمم کنن دوسشون دارم تاصدسال کسی نمیتونه بین ماروخراب کنه واینا

خب خاک توسرشوهرمه عرضه نداره مث بیشتراین مردم ک دوسه تا کار باهم میکنن بکنه رفته جلوبندی درامدشم خوب ...

من شوهرم کار میکرد ولی باید ۴ تا داداشش اداره کنه خودم معطل یه جفت جوراب میموندم فقط بگم من کارم به چه عملایی که نکشید چون کار کردن بیش از حد از توانم خارج بود بعد که مریض بودم بایدد مادرم نگهم بداشت اما وقتی سالم بودم نباید برفتم خونه بابام

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
عزیزم من شما را واقعا درک میکنم چون نزدیک ۶ سال خونه مادرشوهر بودم و بدترین حرفها و تهمت ها راشنیدم ...

حالا شوهرم تا ی روز نمیرم میگ خودتونشون دادی ک چ ادم پست وکثیف و دورویی هستی تاخونت جداشداهمیت ب خانواده من نمیدی و هزارحرف ک دلم میشکنه

خر خودشونن،ببین منم بچم کوچیک بود صدای بچه ها رو که میشنیدتوکوچه گریه میکرد و میرفت پیششون ،دیدم این ...

من اختیار بچمم ندارم باورت میشه مثلامیخوادبخوابه بابابزرگش میبرش بیرون بعد ک میاد ساعت۷عصر دیگ بچه خسته خواب میره بلندنمیشه نصف شب بلندمیشه نمیراره بخوابم چون نزاشته سروقت بخوابه اگ بگمم بدشون میاد

2706