2733
عنوان

بچه ها کسی سی دی های لاغری مهدی خردمند رو داره ؟ تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16570 بازدید | 46 پست
یه مامان عزیز

بدون بازگشت تو دنیای درمان چاقی دروغی بیش نیست

این بدن که چربی سازه اگه خود شخص عوض نشه این بازی ادامه داره .

و تا جایی که من می دونم هیپنو تیزم نمی تونه چنین تغییری ایجاد کنه

تا حدی کمک می کنه ولی خیلی کم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمی دونم واقعا این روش موثره یا نه
فقط همین که آدم به عینه تشخیص می ده که یه عده مسلمه که دارن تبلیغشو می کنن اونم پنهانی و غیر مستقیم بدتر آدمو به شک می ندازه.

یکی مثل زهره راشد آشکارا تبلیغات قرصاشو می کنه و تموم
ولی تبلیغات چی های خردمند میگن ما تبلیغات چی نیستیم، تو این میونه شایدم باشن کسایی که واقعا تبلیغات چی نیستن ولی همون عده ای که هستن و پنهان می کنن، بدتر آدمو دو دل می کنه.

در کل من وزنم اورژانسی نیست که بخوام به این سی دی ها متوسل بشم، شکر خدا 25 کیلو کم کردم و کمترش مونده.

ولی در کل با تلقین همه چی ممکنه و این سی دی ها فقط از راه تلقین روی شما اثر می گذارن و شما بدون این سی دی ها هم می تونید به خودتون تلقین کنید که می تونید عادات بد غذایی تونو کنار بزارید و روی خودتون کار کنید.
دوستان لطفا پولتون رو برای خرید این سی دی دور نریزین برید کتاب من می توانم شما را لاغر کنم پل مکنا رو بخرید فایل صوتی هم داره با قیمت خیلی کم آقای خردمند این مطالب رو از همون کتاب و سی دی کپی کردن

سلام خانوما این سی دی های لاغری مهدی خردمند رو شوهرم تهیه کرد و در کمال ناباوری بسیار عالی وزن کم کرد با وجودی که همه چیز میخوره خیلی جالبه به شما روش صحیح غذا خوردن رو یاد میده و به وسیله هیپنوتراپی اون رو به ناخوداگاهتون انتقال میده البته باید واقعا دستوراتشو اجرا کنید خیلی خیلی جالب بود و درمدت 60 روز و الان که حدودا دوماهه تموم شده وزنش برنگشته و همچنان داره کم میشه

سلام خانوما این سی دی های لاغری مهدی خردمند رو شوهرم تهیه کرد و در کمال ناباوری بسیار عالی وزن کم کر ...

اره منم سر هر دو زایمان که اضافه کردم با همون کم کزذم

واقعا بدون بازگشته و من فقط تو بارداری اضافه کردم

2706