2733
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222869 بازدید | 2340 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاز شما هایی که میگید حسادت چیه     مگه پسره با اسی ازدواج نکنه قرار بیاد تو نی نی سایت ا ...

با همون استدلالی که اصلا نه پسرو میشناسید نه اسی رو میاین میگید که خودتو خوار کردی خفیفی کردی هرکار خواسته بکنه زندگی خودشه به خودش ربط داره پس ایقدر تهمت و طعنه نداره که ایجا خودشونو خفه کردن و هز تهمتی بهش زدن.

در ضمن چرا قوی بودن و جسارت داشتن خودش یه ویژگی که ادم های ضعیف بهش حسادت میکنن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
شما نمیخواد به این پسر حسودی کنی شما برو به یکی که از نظر خودت جنتلمنه دل ببند تا ب ری نه بهت، بعد ه ...

آدما از نظر تو دو دسته ان یا باید به قول خودت بهت برینن یا باید سریع OKبدن. یا صفر یا یک. هیچ تعادلی وجود نداره. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
اخه بعضی ها با قاطعیت میگن پسره حتما فلانه، فلانت میکنه چنانت میکنه، حتما بدبختت میکنه، خب میگم اینه ...

اسی جان اونام بدتو نمی خوان که ...اینو من دیدم ک میگم اینجور پسرا اکثرا  اول مث همین آقا ذوق میکنند و رضایت دارن بعد چن ماه  پشیمون میشن...امیدوارم ایشون جزو اقلیتها 

باشند ک نامردی نکنن و بعدا هم سرکوفت نزنه بهت..اینا رو گفتم آمادگی همه چیزو داشته باشی

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
خب تموم شد  پاسخگوی سوالات  و پذیرای نظراتتون هستم

سلام عزیزم ولی توی این دوره زمونه تو مخ من یکی نمیره طرف بگه زنم بشینه خونه کارخونه کلفتی بکنه درسته اینو نگفت ولی منظورش همین بود به نظر من که می‌تونه آدم بددلی باشه

خدایا به دلم آرامش بده
به کوری چشم حسودان مال من میشود ، چشم حسودان کور میشود

تو ابرهایی نه؟ بیخ ریش خودته خیالت تخت. این اگه خواهان داشت معطل تو نبود زرتی بله رو بده  

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
وای دمت گرم دختر ترکیدم از خنده‌ من ۴سال یواشکی یکیو میخواستم تازه میدیدمش ی جوری وانمود میکردم ک ا ...

چ خوش شانس

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉

اگه الانم با وجود دکترای خوب برای پروتز و لیفت سینه، سینه های کوچیک و افتاده داری، بهتره یه فکری کنی!

بهت پیشنهاد میکنم نمونه کارای واقعی از عمل زیبایی سینه رو ببینی بعد تصمیم بگیری.

https://www.instagram.com/dr.sohrabmoradi/

برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیر:    

09127906020

با همون استدلالی که اصلا نه پسرو میشناسید نه اسی رو میاین میگید که خودتو خوار کردی خفیفی کردی هرکار ...

جسارت و قوی بودن بدون سیاست رو همه بلدن مهم اینه که از چه راهی و با چه ادبیاتی طرف رو به سمت خودت بیاری. همیشه شروع کننده بودن بد نیست ولی تو مقوله ازدواج بدون سیاست پیش رفتن عاقبت اش دل زدگی و تحقیر هست اینجا اکثرا زندگی ناموفقی دارن چون مردها رو نمی شناسن. هر کاری راه و رسمی داره.منم با برادر زن پسرخالم ازدواج کردم از تو عروسی که دیدمش عاشقش شدم.ولی کاری کردم که اون ها خواهان من شدن نه این که خودم رو پرت کنم وسط بگم بیا من رو بگیر.

2706