2777
2789
عنوان

كيا از بچه دار نشدن دارن اذيت ميشن

5536 بازدید | 167 پست

من وقتى ميرم تو بين خانواده همسرم همه يا بچه دارن يا حامله ان همشم به من ميگن ايشالله قسمتت بشه ديگه خبر ندارن من پنج تا بچه سقط كردم بچه واسم نميمونه مثلا خواهرزاده شوهرم كه تو عروسى من بچه ابتدايي بود فردا بچه اش دنيا مياد من نه ساله منتظرم هرسالم سقط ميكنم كيا مثل من دارن اذيت ميشن ؟؟؟ 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله به زودی خدا بهتون یه نی نی سالم بده

مشکل خاصی داری عزیزم؟

طاها و تارا و تیارای عزیزم بی شک شما قشنگ ترین و بهترین نعمت خدا برای من هستید 😍🥰انقدر دوستتون دارم که قابل وصف کردن نیست امیدوارم این حس قشنگ پایدار باشه گل های زندگی من💖💝
علت سقط چیه

نميدونم بى دليل همين اذيتم ميكنه علتش مشخص نيست كه درمان كنم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
من هیچ سقط نداشتم بچه دار نمیشم خیلیییییی اذیتم خیلی 

خيلى سخته دركت ميكنم 

عزیزم ی دعا بگیر شاید دعا گردنت

تو باردارى دعا گرفتم اصلا نميشه كه نميشه 

نميدونم بى دليل همين اذيتم ميكنه علتش مشخص نيست كه درمان كنم 

یکی از فامیلامون بعد چنتا سقط و دکتر عوض کردن متوجه شد دکترش که خون جنین لخته میشه و باعث سقط میشه کل بارداری هپارین و داروهای ضد انعقاد مصرف کرد ابان بجش دوسالشه

مثل من5سالع منتظرم🚼😭

خيلى سخته آدم تو خانواده شوهر اذيت ميشه مخصوصا همش بايد برى سيسمونى و جشن بچه هاشون كه دنيا ميان خسته شدم 😔

ان شاء الله این بار خدا ب بچه صالح و سالم بهت بده من ی گسر دارم خداروشکر ولی سه تا سقط داشتم همیشه میگم من که یکی دارم این قدر دلم بچه می خواد خدا به همه اونایی که منتطر بچه ن حاجت دلشونو بده

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2801