2777
2789
عنوان

سقط جنین

263 بازدید | 43 پست

سلام خانما من این ماه یه رابطه از دست در رفته داشتم🥺بفد ۴ سال جلوگیری حدودا ۲ هفته پیش از عوارض قرص اورژانسی ترسیدم و نخوردم عین....پشیمونم ک نخوردم چون اگع حامله باشم و بخوام سقط کنم عوارضش بیشتره خلاصه بجاش ۴ تا قرص جلوگیری عادی خوردم و ۴ تایی ک باید ۱۲ ساعت بعد میخوردم رو نخوردم چون حالم بد شد حالا باید ۴ ام پریود میشدم و نشدم دیشب زعفرون خوردم امروز صبح کاچی خوردم با دوای گرم و زعفرون و گلاب اگه من حامله بودم نباید یه لک پیدا میکردم یا دردی چیزی؟تست نزدم میشه یه راه بهم بگید پریود شم رابطم با شوهرم در حدی خرابه ک احتمال زیاد طلاق بگیریم یه دختر دیگم دارم شده قربانی رابطه ما ارامش نداره و ایا اگه حامله باشم گناه داره سقط کنم با این شرایط افتضاح کمکم کنید از صیم قلبتون دعا کنیم نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سوال .. با شوهرت وقتی رابطتون خرابه چرا رابطه برقرار کردی؟ میدونی که شاید دم بزنگاه اینطوری بشه!

رابطمون خیلی کمه در حا ماهیانه این دفعه اینطور شد خواهش میکنم دعا کنید نباشم راهی بلد نیستید پریود شم؟

2801