2733
عنوان

عمل برداشتن رحم و درد بعد از آن راهنماییم کنید خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 17657 بازدید | 24 پست
محل سوند طبیعیه، بعداز چند روز بهتر میشه ان شاءالله،باید با دکترش مشورت کنید دارو مصرف کنه برای من ...

ببخشید عزیزم شما وقتی سوند داخل بود درد زیادی از محل سوند داشتید ممنون میشم کمکم کنید

ان شالله خداشفابده،منم مادرشوهرم عمل قلب بازکردهمش ازدردسوندمینالید،پرستارهام توجه نمیکردن،من بردمش دستشویی اونجاسوندافتادبیرون وپشتش لخته های خون بودکه میامد،بعدش راحت شد،چون سوندش عفونی شده بود باعث شده بودلخته خون جمع بشه،به پرستارهابگین تعویض کنن ، یه مشاوره هم ازدکترارولوژی براش بگیرن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ان شالله خداشفابده،منم مادرشوهرم عمل قلب بازکردهمش ازدردسوندمینالید،پرستارهام توجه نمیکردن،من بردمش ...

ببخشید چند روز بودن سوند عفونت کرده بود؟چون مامانم من دیروز صبح سوند گذاشته و دیشب اینجوری شده همون توی بیمارستان باید مشاوره از دکتر اورلوژیست بگیریم؟

ببخشید چند روز بودن سوند عفونت کرده بود؟چون مامانم من دیروز صبح سوند گذاشته و دیشب اینجوری شده همون ...

مادرشوهرم طولانی مدت بودکه عفونت گرفت، البته ممکنه برای مادرشمادرست وصل نکردن یاادرارش درست تخلیه نمیشه که دردداره،بله به پرستارهابگوکه میخوام پزشک اورولوژ ویزیتش کنن ببینه مشکل ازچیه

خانم خیلی ممنونم ببخشید مامانم درد کلی لگن اذیتش نمیکنه درد شدید جای سوند داره از شما هم همینجور بود ...

نه بابا عزیزم....اینقدر گنده ش نکن...

جنس سر سوند،لاتکس هست ،ممکنه مامانت حساسیت داشته....

چون منم حساسیت دارم به لاتکس....

الان اذیت شدم،باید دوباره برم دکتر.....

چیزی نیست گنده ش نکن برای خودت....

خدایی نکرده اگر چیزی بوده باشه،تو آزمایش و سونو حتما خودشو نشون می‌داده

الان فقط جای سوند هست که اذیت می‌کنه....

همیشه سوند اذیت میکنه

ببخشید عزیزم شما وقتی سوند داخل بود درد زیادی از محل سوند داشتید ممنون میشم کمکم کنید

من اصلا متوجه نبودم،ولی میدونستم اگر دربیاره اذیت میشم 

وقتی کشید بیرون،جاش سوخت....

وقتی اولین بار رفتم دستشویی،خیلی اذیت شدم....

البته بستگی به اون پرستار که سوند رو وصل کرده هم داره،اگر بلد نبوده باشه،ممکنه بد جا گذاشته باشه،بهمین خاطر مامانت اذیت شده حتما با دکترش مطرح کن

یک‌دکتر هست به نام‌بابک شازاد انکولوژیسته خیلی مهربونه خیلیییی سر داداش من خیلی کمکمون کرد تو دکتر س ...

میشه بگید از این دکتر راضی بودید یا خیر ؟تجربه درمان باهاشون داشتید ؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞