2777
2789
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1926867 بازدید | 158740 پست
مبااارک باشه عزیزم  خیلی خوشحال شدم😍😍😍 یادمه خیلی وقته منتظر بودین ایشالا به سلامتی این د ...

قربونت عزیزم  

امیدوارم بزودی زوووود خبر بارداری ات رو همینجا بدید...چشم دعاگوتونم

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭

سلام خانما خوبین من این ماه اقدام به بارداری کردم و از اونجایی که سیکلهام 27روزه هستش روز 11سیکلم کیتم مثبت شد و شب 13 کیتم روی اوج بود و فرداش که روز 130بود کیتم کمرنگ شد حوالی ساعت 4عصر دل درد شدید تخم گذاری داشتم حالا رابطه هام 8 10و 120سیکلم صبح ساعت 5صبح و 1نصف شب بود یعنی درکل 4تا اقدام داشتم که دوتایی آخری به فاصله 24و 12ساعت قبل تخمک گذاری بوده بنظرتون چقدر به نفع پسر هست چون یه گل دختر دارم دوست دارم این یکی پسر بشه مرضیه جون لطفاً میشه نظر بدین @marziye68    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من هفتم باید پریود میشدم هنو نشدم. درد خفیف کمر شکم میاد هی فک میکنم الانه بشم ولی خبری نیس

نهم بی بی چک زدم منفی بود

ممکنه دوباره بزنم مثبت باشه؟ یا ب خاطر استرس عقب انداختم

اینم بگم من بارداری اولم با دارو باردار شدم تنبلی تخمدان داشتم

الانم از موقع زایمانم جلوگیری ندارم🥺

همیشه پریودام منظم بودش

سلام عزیزم  بنظرم زوده  و اینکه مجددا قبل زدن آمپول برید سونو

سلام زینت یار خوبی خیلی تبریک میگم بهت یادمه باهم دیگه سقط کردیم چه جالب که باهمم بارداریم ،،انشالله بسلامتی و سر وقت بچمونو بغل کنیم

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

اوخی چقد دنبال این تاپیک بووووووودم

ولی اززمانی ک دنبالتون بودم تاالان مامی نشدم هنوز....

امیدوارم خدا ب دلم نگاه کنه

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
سلام زینت یار خوبی خیلی تبریک میگم بهت یادمه باهم دیگه سقط کردیم چه جالب که باهمم بارداریم ،،انشالله ...

سلام عزیزم 

شما خوبین؟

تبرررریک میگم بهتون .انشاالله بارداری راحت و بی دردسری پیش رو. داشته باشی 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
سلام عزیزم  شما خوبین؟  تبرررریک میگم بهتون .انشاالله بارداری راحت و بی دردسری پیش رو. د ...

سلام گلم خیلی ممنونم ،انشالله برا هر دومون💙

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
2801