2777
2789
عنوان

با این دعا هر نیتی کنی شب توی خواب جوابشو میگیری

| مشاهده متن کامل بحث + 30241 بازدید | 91 پست
احتمالش هست به امتحانش می ارزه، امشب بخون بعدش نتیجه شو اینجا بگو

ببین من نخونده خواب میبینم😂😂 یه حاجتی داشتم چند وقت پیش دیدم حاجتمو گرفتم تو خواب

در واقعیت حاجت تخریب شده بود تغییریم نکرد😅 

ولی امشب حوصله کنم میخونم خواب فردامو تعریف میکنم براتون

عزیزم منظور از اون که نوشتی یعنی تا صبح دست راستم زیر سرم باشه  وحتماباید ررو به قبله باشم

نه عزیزم همون لحظه اول که میخوای بخوابی رو به قبله باش بعدش دیگه توی خواب که از خودت اختیار نداری قطعا تکون میخوری به پهلوی دیگه، که ایرادی نداره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ببین من نخونده خواب میبینم😂😂 یه حاجتی داشتم چند وقت پیش دیدم حاجتمو گرفتم تو خواب در واقعیت حاجت ...

چه خوب خوشبحالت من کلا خواب نمیبینم ولی استخاره هام معمولا دقیق درمیاد، من جات باشم حتما میخونم زیاد زمان نمیبره

چه خوب خوشبحالت من کلا خواب نمیبینم ولی استخاره هام معمولا دقیق درمیاد، من جات باشم حتما میخونم زیاد ...

خودت استخاره میکنی؟

ببین من خواب میبینم ولی بازتاب ذهنمه. جز یه بار که چله داشتم و دیدم حاجت روا شدم ولی در واقعیت نشد.دیروز در‌مورد عمم حرف شد شب خواب دیدم مهمونی تالار گرفته مارو دعوت نکرده منم رفتم باهاش دعوا😂😂😂

2802

اسی یه خواب چرت دیدم 😂😐

خواب دیدم دارم پسرداییمو اتو میکنم حالا لباساشام تنشه😐🙄 صورتشم دارم اتو میکنم هی میگ اینجارو اتو کن اونجارو اتو کن هیکلش مث پسر داییم بود ولی صورتش ریش داشت پسر داییم اینقدر ريشش سیاه نیست، 😐

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
خودت استخاره میکنی؟ ببین من خواب میبینم ولی بازتاب ذهنمه. جز یه بار که چله داشتم و دیدم حاجت روا شد ...

اره میدونی هروقت از ته دل قرآن رو باز میکنم جوابمو میگیرم، مثلا هرجایی که تو دو راهی گیر کنم و ندونم چی درسته چی غلط استخاره میگیرم یه آیه مرتبط میاد متوجه میشم.

ولی خواب نه اصلا نمیبینم یا یادم نمیمونه.

چه حوابایی میبینی😄 بیشتر بخاطر اینه در طول روز بهش فکر کردی. رویای صادقه یا خوابی که تعبیر بشه تا حالا ندیدی؟

چه باحال😄 اون سوره ها رو دیشب خوندی؟ نیتت چی بود؟

آره خوندم 

شوهر😐😂

به نظرت پسر داییمه یا نه آخه به صورتش نگا کردم انگار یکی دیگ بود 😐

نکنه اونه من ازش بدم میاد همش منو مسخره می‌کرد 

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
اره میدونی هروقت از ته دل قرآن رو باز میکنم جوابمو میگیرم، مثلا هرجایی که تو دو راهی گیر کنم و ندونم ...

عزیزم میشه برای منم استخاره بگیرید به نیت اینکه کی ازدواج میکنم خیلی شرایطم سخت شده لطفا برام دعا کنید اسمم فاطمه هست ممنونم منم براتون صلوات فرستادم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
اره میدونی هروقت از ته دل قرآن رو باز میکنم جوابمو میگیرم، مثلا هرجایی که تو دو راهی گیر کنم و ندونم ...

یه موقعا رویای صادقه میبینم ولی خیلی مواقع نمیهمم رویای صادقه است چون از ۷ روز هفته ۵ روز خواب میبینم😀 دیشب نشد بخونم سوره ها رو ولی امروز میخونم. خوابم دیدم دیشب اتفاقا ولی همش دوستای قدیمم رو میدیدم که ایران نیستن😀

عزیزم میشه برای منم استخاره بگیرید به نیت اینکه کی ازدواج میکنم خیلی شرایطم سخت شده لطفا برام دعا کن ...

عزیزدلم استخاره که زمان رو مشخص نمیکنه برای همچین چیزی نمیشه جواب گرفت ولی مثلا اگه یه خواستگار داری که همه جوانب رو سنجیذی ولی بازم نمیدونی مناسب هم هستین یانه میتونی استخاره بگیری

عزیزدلم استخاره که زمان رو مشخص نمیکنه برای همچین چیزی نمیشه جواب گرفت ولی مثلا اگه یه خواستگار داری ...

عزیزم یه خواستگار دارم اسمش سعید میتونی استخاره بگیرید ببینید خوب هست یا نه سپاسگزارم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
2801