2733
عنوان

اسم خواستگارم قدیمیه _😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 101 پست
 بنظرت اسم رادمان و مایسا به هم دیگه میان ؟ 

اسمت مایسا؟

چند سالته؟

من حس میکنم متولد ۸۲ ۸۱ هستی

کلا وقت ازدواجت نیست شوخی نمیکنم واقعا جدی جدی فعلا از لحاظ فکری به بلوغ ازدواج نرسیدی

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسمت مایسا؟ چند سالته؟ من حس میکنم متولد ۸۲ ۸۱ هستی کلا وقت ازدواجت نیست شوخی نمیکنم واقعا جدی جد ...

متولد ۸۲هستم 

سلام این  اکانت مال منه از این به بعد 🩷🥹 و من مجرد هستم  🧡🫶🏻 مرسی که درک می کنید  مثل خنده نوزادی که غرقِ خوابه،مثل شربت خنکِ آلبالو در یک روز گرم، مثل اولین گاز از گوجه سبز بعد از یکسال صبر،مثل میمِ مالکیتِ آخر اسم،مثل بوی خانه کاهگلی بعد از باران،یا کشیدنِ نقاشی روی شیشه بخار کرده،مثل پیدا کردنِ جای خالی در اتوبوسبا یک بغل خستگی،صدای موج دریا در شب، بوسه های ناگهانی،یا چای تازه دمِ قند پهلو توی استكانِ کمر باریکدوست داشتنت همین قدر شیرینه !#ببعیم
اسمش نداعه بابا مایسا کجا بود😂

ندا نیست اسم خودم رو قبول نکردن زدم ندا.  

سلام این  اکانت مال منه از این به بعد 🩷🥹 و من مجرد هستم  🧡🫶🏻 مرسی که درک می کنید  مثل خنده نوزادی که غرقِ خوابه،مثل شربت خنکِ آلبالو در یک روز گرم، مثل اولین گاز از گوجه سبز بعد از یکسال صبر،مثل میمِ مالکیتِ آخر اسم،مثل بوی خانه کاهگلی بعد از باران،یا کشیدنِ نقاشی روی شیشه بخار کرده،مثل پیدا کردنِ جای خالی در اتوبوسبا یک بغل خستگی،صدای موج دریا در شب، بوسه های ناگهانی،یا چای تازه دمِ قند پهلو توی استكانِ کمر باریکدوست داشتنت همین قدر شیرینه !#ببعیم

ندا ۷۷ ، مایسا ۸۲ ؟ 

آها# 😂

باید تفاوت هارو بپذیریم! از یک کارخونه که بیرون نیومدیم که همه مثل هم رفتار کنیم و مثل هم بپوشیم! متفاوت بودن یک نفر در جامعه نشونه ی قدرتشه! لباس متفاوت پوشیدن، متفاوت رفتار کردن هیچ ربطی به فساد در جامعه نداره! درسته باید انسان باشیم و مراقب رفتارمون باشیم که به کسی صدمه نزنیم! ولی اینکه در اخر چی انتخاب کنم حق طبیعیه منه..                            ‌‌مولانا : پس زخم هایمان چه؟ +شمس : نور از میان زخم ها وارد میشود🌱
اسمت چشه ک قبول نکنن؟؟خدایی همرو اینجا ایسگا کردیا.😂

ایستگاه نکردم . از بس که تاپیک دروغ زدین فکر میکنید همه خالی بند  هستید 😊 هرکسی نظر و معیاری داره  . معیار منم اسمه 

2706