2777
2789

اما هیچکس نمیره واکسن بزنه فقط ۱۵  درصد مردم واکسن زدن حالم از مردم شهرم بهم میخوره ک ن ماسک میزنن و نه واکسن

تازه حتی بهت میگن واکسن چینی میخای یا ایرانی با انتخاب خودته اما کسی واکسن نمیزنه اینجه اعصابم هورده شهرمون قرمز شده از دست مردم بی فرهنگ احمق. تمام بیمارستان ها هم پر شدن اینجا

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر و قبل از چک کردن تاپیکا و انگ دروغگویی بفهمید اینو 

آمارو از کجا اوردی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
روستا هستید حتما  وگرنه توی شهر فعلا 58به بالا هست

ن عزیزم ابادانیم

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر و قبل از چک کردن تاپیکا و انگ دروغگویی بفهمید اینو 
الان واسه معلما و استادا و اینا دارن میزنن

ن ن متولدین ۶۵ ب بالا گفتن بیان بزنن خوزستان بیشتر بهش واکسن دادن واسه خمینه 

کدوم شهری گلم من بیام بزنم۰خدا اهلشون کنه میفهمه سخته با این ادمها سرکله زدن

ابادان

بندرعباس ۴۵ ساله ها دارن ثبت نام میکنن

شهر به شهر متفاوته عزیزم به خاطر جمعیت

👈🏻https://daigo.ir/secret/7373063178👉🏻 با من حرف بزن  

ما روستاییم همه پنجاه ساله ها رو زدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
مامانم ۵۴ و نیم بود قبول نکردن گفتن ۵۵ بالا ۶ ماه کوچیکی😑😑

اینجا هیچکس نمیزنه😔

2801