2733
عنوان

بچه ها بعد از غصه پدرم تا این حددلم نگرفته بود.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میدونم ناراحتی ولی در مورد شهرستانیها درست نیس اینجوری حرف بزنی! چه ربطی به شهرستانی داره! همه که مثل هم نیستن.
امیدوارم مشکلت حل بشه
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
جیغو خانوم جون عزیزم

به خدا من میدونم چی میگه بعضی شهرستانی ها بعضی هاشون ها که از شانس بد گیر من بیچاره افتاده بودن واقعا بد با تهرانی ها رفتار میکنن انگار تهرانی ها حقشونو خوردن

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
میدونم سیمزغ جونم. ولی تهرونیهایی هم تو خوابگاه گیر ما افتادن که اینجا نمیشه چیزی گفت! ولی نمیشه که بگی همه مثل همن. به کار بردن لفظ شهرستانی اصلا خوب نبود. ولی میدونم الان ناراحته.
من خودم 6 سال خوابگاه بودم. مهرانا شما که ارشدین مگه اتاقاتون جدا نیس. ما کلا یک بلوک که اتاقای دونفره داشت و به دکترا و فوق اختصاص داده بودن خوب بود ولی خوابگاه بیشتر از یک سال واقعا دیوونه کننده اس. من که هیچ وقت نمیذارم پسرم بره خوابگاه!
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
سحر همین خواستم سوئیتو عوضکنم گریمگرفت.... انقدر از بقیه اتاقا فحش خوردم... نمیگذرم ازش.... امیدوارم تو نتیجه ارشدش تاثیرنذاره... ولی خیلی عقده ای حرف زد
تنها پسوردم که هییییچوقت یادم نرفته پسوورد نینی سایته

همه وسایل من ارث پدریشون بود اگه بهشون نمیدادم قهر میکردن

از خسیس بازی هاشون نگم بهتره

همشونم مال یه استان بودن من بیچاره بینشون گیر افتاده بودم

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
سیمرغهمه اعدای مالکیت دارن... مثلا اتاق 6 نفرست.. الان 5نفرن...یا 3 نفرنالات 2 نفرن.. بعد بهوشنبگیمیام ایجا یهو عییییین گرگ میفتن به جونت
تنها پسوردم که هییییچوقت یادم نرفته پسوورد نینی سایته
همه مثل هم نیستن
من تفرییا هم برای کارشناسی هم ارشد خوابگاه بودم، جز بهترین روزای عمرم بود البته تا الان

هم تهرانی بودیم هم شهرستانی، هنوزم باهم در ارتباطیم

من فکر می کنم همه چیز را باید به اندازه خورد ... حتی غصه را !
2706