2733
عنوان

قرص لتروزول خارجی گیر میاد؟؟ شما ایرانی مصرف کردین یا خارجی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2901 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ابی رنگ جان منظورتونو نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدی؟ یعنی چی قبلا سه تا داده؟ پس چرا گفته نصف قرص؟؟

نفس مامان انشاالله این ماه شمارهم مامانی.
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
دوستان میشه بگین آمپول هم زدین یا نه؟
چندتا؟
چه روزی؟

ضمنا از روز ٥تا٩ قرص میخورید کی برای سونوی سایز فولیکول میرید؟ روزچندم؟؟
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
خواهش میکنم تجربتونو بگین

من امشب باید قرصها رو شروع کنم اما روز ١١-١٢-١٣ دوره ام تعطیل هست وباید روز١٤ برم سونو.دیر نیست؟
نگاره جان ممنون که کمک کردی

من روز ١١-١٢-١٣ دوره ام تعطیل هست

روز ١٤ صبح میرم سونو
اگه سایزشون خوب بود همون روز آمپول میزنم

marbel جان

ممنون از کمکت

من از روز ٥ تا ٩

شما عجیبه چرا از روز٤ ؟؟

یعنی ٦ روز قرص میخورید؟ روزی یکی یا دوتا؟
آمپولتون چطوره و چیه؟
من امشب شب دومی بود که قرص خوردم

دوستان کمک کنید و تجربتون رو بگین لطفاااا

تا حالا کسی رو دیدین با خوردن این قرصها فولیکولهاش بزرگ و غالب نشده باشن؟
منم فردا موعد پریمه
اگه پرى اومد دکتر گفت از شب ٣پرى به مدت ٥شب شبى ٢تا بخورم
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)
2706