2777
2789
عنوان

دیسکیا بیان راه حل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 40 پست
بیست روز دارو مصرف کردم تحت نظر دکتر مغز و اعصاب و ستون فقرات  و الان واقعا اگه مراعات کنم ...

همین دیگه درمان دیسک مراعاته انشالله هممون خوب میشیم

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگین چه رعایتی میکنین  چون گردن من تاحدودی اذیت داره بازم

من هم دیسک کمر و‌ هم گردنم خفیفه 

اصلا نمیدونستم دیسک گردن دارم. تو ام‌ار ای مشخص شد. 

دکتر گفتن بالش طبی بخر ..‌ولی هنوز نخریدم. ولی یه بالش پر دارم که وقتی سرمو‌روش میذارم تقریبا هم سطح زمینه . با اون خیلی راحتم .‌

من سفالگری میکنم گردنمو‌ خیلی خم میکردم که دیگه اونکارم نمیکنم و خیلی ساعت طولانی نمیشینم پای کار 

دیگه همینکارا رو انجام میدم آرومه فعلا گردنم.

پیج هنری من در اینستاگرام narvanceram
2796
عزیزم من حتی اسم دکتر یا چیزی نگفتم خواهش میکنم قضاوت نکن من خانه دارم  با دوتا بچه فک کردم خیل ...

آخه خیلی تابلویی   خانم خانه دار نمیگه کایروپراکتیک  خیلی بخواد کلاس بذاره میگه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی 

آخه خیلی تابلویی    خانم خانه دار نمیگه کایروپراکتیک  خیلی بخواد کلاس بذاره میگه متخ ...

عزیزم کایرو پراکتیک خیلی کلمه ی عجیبی نیست که منی که لیسانس حسابداری دارم ندونم چیه ضمنا بایه سرچ ساده هم میتونید متوجه بشید چیه من گفتم خانه دارم نگفتم بی سوادم

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍
آخه خیلی تابلویی    خانم خانه دار نمیگه کایروپراکتیک  خیلی بخواد کلاس بذاره میگه متخ ...

اتفاقا این اصطلاح خیلی رایجه و ربطی به خانه دار بودن نداره.کسی که یه درد و مشکلی داره و میره دنبال درمان با خیلی ازین اصطلاحات آشنا میشه

علائمت چی بود

علایم اولیه فقط گز گز و‌ سوزن سوزن شدن و خواب رفتن انگشتان دست و پا بود اونم خیلی خفیف 

ولی چون تقریبا هر روز اتفاق میفتاد رفتم دکتر مغز و‌اعصاب 

و ایشون نوار عصب و‌عضله گرفتن .. نوار چهار اندام..  تو ‌نوار مشخص  شد دیسک خفیف کمر دارم..در حالیکه اصلا کمر درد نداشتم و تازه از روز قبل نوار، یکم کمرم درد میکرد. خیلیی کم ..  

دکتر همونجا گفت ام آر آی کمر و‌گردن و‌مغز هم بده تا خیالمون راحت بشه 

که تو‌ام ار ای مشخص شد دیسک گردن هم دارم .‌