2733
عنوان

کمکم کنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 81 پست
تا حالا ۹ ماهه بود گیرت الان گیرت رفته تو ۴۴ هفته عجب ها خوبه گفتم از یک شهری رفتم یک شهر دیگع دردام ...

ول کن بابا سر صبحی شما ده ماه باردار باش به من چه

من خودم و بقیه اطرافیانم ۹ ماه یا یک یا دوهفته کمتر هستیم

حالا سر صبحی بیام با تو دعوا کنم😒😒😒

خدایا🥰❤🥰منو با مهربونی بغل کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ازمن میشنوی هرچ زودتر برو دکتر 

شده با سوزن فشار طبیعی بیار اگ طبیعی هستی

ولی حتماااا برو 

من اینقدر امروز و فردا کردم ک ۴چ هفته شدم و سزارین شدم چرا بخاطر ضربان قلبش ک بالا بود دکترم گفت شانس اوردی ....خدا کمکت کرد اگ فقط چن ساعت دیگه میومدی شاید بچه خفه میشد 

ول کن بابا سر صبحی شما ده ماه باردار باش به من چه من خودم و بقیه اطرافیانم ۹ ماه یا یک یا دوهفته ...

افرین چه خوب بود ازاول میگفتی به من چه قبل پاچه گرفتن یکم تحقیق کن افرین اخه همون ۳۸ هفته بارداری میشه تو ماه ۱۰ یاخدا چقدر بیسواد داریم یاعلی بای

هیچ وقت کسی تامقام خدای بالا نبر..میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه 
ازمن میشنوی هرچ زودتر برو دکتر  شده با سوزن فشار طبیعی بیار اگ طبیعی هستی ولی حتماااا برو&nbs ...

دکتر به منم گفت اگه ۴۰ هفتت پر شدو نیومدی 

بچت خفه شد پای خودت

من برات نوبت زدم

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......

اسی حتمابرودکترمنکه رفته بودم سقط کنم یه خانمی دیدم هی دعوامیکردبعدبهش گفتم چیشده گفت فامیلمون باردارزودموقع وضع حملش رفتت بیمارستان بهش گفتن بروفردابیادهانه رحم بازنیس بعداینم فردارفت گفتن نوزادمدفوع خودش خورده مرده بعداین زنه هم باکلی دعوابستری شداینم شانس اوردکه بستری شدچون وقتی بچش دنیااومد توی دهنش مدفوع بود در اوردنش وگرنه مرده بود بروبیمارستان عزیزم زبونم لال اتفاقی نبوفته

خدایا این نینیمو سالم وسلامت بزارتوی بغلم دیگه تحمل ازدست دادن اینوندارم بچه هاواسم دعاکنید نینیم سالم دنیابیاد😥
یعنی ده ماهگی زاییدی دور از جون مگه بچه فیل بود؟

یکم تحقیق کنین بدنیست از ۳۸ هفته پنج روز وارد ماه ۱۰ میشه یکم تحقیق فقط یکم 

یعنی ده ماهگی زاییدی دور از جون مگه بچه فیل بود؟

بچه فیل شما حتمان زاییدین فگرکردین انسان بچه فیل میاره 

افرین چه خوب بود ازاول میگفتی به من چه قبل پاچه گرفتن یکم تحقیق کن افرین اخه همون ۳۸ هفته بارداری می ...

یه کم ادب و شعور چیزی رو از ادم کم نمی کنه

تو مثل .......پاچه می گیری یا من 

😒😒😒😒

من یه سوال پرسیدم

خدایا🥰❤🥰منو با مهربونی بغل کن
یه کم ادب و شعور چیزی رو از ادم کم نمی کنه تو مثل .......پاچه می گیری یا من  😒😒😒😒 من یه ...

قبل پرسجو اشتباه میکنی سوال میکنی خودتون دروغگو هستین فکرمیکنین بقیه عین خودتونه

2706