2777
2789

سلام دوستان شبتون به خیر .دوستان من روز 16 سیکلم هست یعنی 10 خرداد پریود شدم و این ماه بر خلاف دو ماه قبل دارو برای تحریک تخمک گذاری استفاده نکردم ( خیلی ببخشید معذرت میخوام )الان رفتم دستشویی خودم رو خشک لک قهوه ای داشتم ممکنه لک لانه گزینی باشه ؟؟؟ خونه ی مادر همسرم بودم و فکر کنم تو غذا زیاد از زعفرون استفاده کرده بود ممکنه از اون باشه ؟؟؟ یه سؤال دیگه من پس فردا دوز دوم واکسنم رو باید بزنم اگه باردار باشم و ندونم ضرر داره بزنم ؟؟؟؟؟

میشه ی توضیح مختصر بدین لانه گزینی چی هست؟ چندبار الان متوجه این شدم اخه منم تواقدامم

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 17 سیکلم ایشالا دوتامون حامله ایم😍😍

انشاالله من پریود بعدی دوباره میخوام برم بیمارستان تو سیکل آی وی اف قرار بگیرم خدا کنه مجبور نشم برم.😢😢😢😢😢

خب الان فاز تخمک گذاریه دیگه به این زودی که بارداری اتفاق نمیفنه

خب الان فازه چی بود من لک قهوه ای دیدم ؟؟؟😂😂😂😂دارو هم استفاده نکردم که بگم از داروعه

ایشالا حامله ای... مشکلت چیه؟ 

مشکلمون اینه که هیچ مشکلی نداریم بر طبق آزمایشها هر دکتری میبینه میگه شما الان باید دو سه تا بچه داشته باشید ولی کو ؟؟؟؟؟

مشکلمون اینه که هیچ مشکلی نداریم بر طبق آزمایشها هر دکتری میبینه میگه شما الان باید دو سه تا بچه داش ...

آها اهل کجایی.. اگه به مشهد نزدیکی توصیه میکنم حتما پیش دکتر شمسی که تحریک عصب میکنه بری ایشالا دستش برات سبکه... امشب به هرکسی رسیدم اینو گفتم آخرش فکر میکنن تبلیغات 😆چون خودم واقعا دیدم اثرشو درکمال ناباوری 

خب الان فازه چی بود من لک قهوه ای دیدم ؟؟؟😂😂😂😂دارو هم استفاده نکردم که بگم از داروعه

عزیزم روز ۱۶ سیکل اصلا زمانی نیست که احتمال لانه گزینی هم باشه که بگی لک لانه گزینی بود نمیدونم بعضی ها موقع تخمک گذاری هم لک میبینن

2801