2777
2789
عنوان

دلپیچه پسرم و اسهالشو چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 39 پست
بردمش داروهاش هم مصرف کردیم ولی هیچ تاثیری نداشته

یکاری میگم بکن حتما

نبات رو بکوب بعد تفتش بده قهوه ای شه 

قاطی ابجوش کن با عرق نعنا بده بهش

پودر کیدی لاک هم بده سریع بند میاد 

اگرررر سنجد داری هم بده پودرشو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زردچوبه ونبات واب جوش اول بزارولرم که شداون دوتاروبریز توش اگه اندازشوخواستی بگو

بگو عزیزم اندازه هاشو

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....
بله بگید ازیترومایسین.دیفن.استامینوفن.میترونیدازول

نه مگه بچه مشکله معده داده یا گوارش اینارو داده عزیزم 

این دوتا پودرو بخر خیلی خوبه دوبار بدی کافیه بند میاره 

الان عکسشو میدم دستورشو میفرستم خداکنه بی نسخه بدن بهت 

یکاری میگم بکن حتما نبات رو بکوب بعد تفتش بده قهوه ای شه  قاطی ابجوش کن با عرق نعنا بده به ...

پودر کیدی لاکت تا چند بسته در روز میشه استفاده کرد برای بچه یک ساله

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اویشن فقط

گل گاو زبان دوپخت بهش بده. چند شیرینی با هم قاطی کن و به شکل نبات داغ درست کن. بعد گل گاوزبون که که یه ذره جوشید صافش کن و بریز روشون. گل گاوزبونش زیاد نباشه. مادرشوهرم میگه هیچوقت بچه هامو برا اسهال نبردم دکتر. فقط با همین روش درمانشون کردم. برا پسرمم چندبار امتحان کردم. واقعا موثره. البته روزی یه بار بیشتر نمیتونی بهش بدی. 

یکاری میگم بکن حتما نبات رو بکوب بعد تفتش بده قهوه ای شه  قاطی ابجوش کن با عرق نعنا بده به ...

کیدی لاکت هم دادم

ولی نباتو الان درست میکنم

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....
بله بگید ازیترومایسین.دیفن.استامینوفن.میترونیدازول

عزیزم پسرت با این داروهایی که گفتی ویروس اسهال و استفراغ گرفته پسرخودمم داشت اگر دوست داشتی بگو بهت بگم چیکارکنی

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
نه مگه بچه مشکله معده داده یا گوارش اینارو داده عزیزم  این دوتا پودرو بخر خیلی خوبه دوبار بدی ...

عزیزم اسمش چی بود؟

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
کیدی لاکت هم دادم ولی نباتو الان درست میکنم

ببین اسهال سردیه بیشتر 

هوا دزده شاید پهلوهاش باد خورده

نبات رو به همون روش بده بهش حتما اگرم پودر نعنا داری بجای عرق نعنا ،همراه نباته و اب جوش بریز ۵دقیقه دم بکشه بده بهش

کیدی لاکت هم دادم ولی نباتو الان درست میکنم

عزیز اگه ویروس اسهال و استفراغ داشته باشه نباید چیزی شیرین بهش بدی تشدید میشه

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
پودر کیدی لاکت تا چند بسته در روز میشه استفاده کرد برای بچه یک ساله

پسر منم سه روزه اسهاله تا ديروز پنج شش بار دفع داشت خداروشكر از ديشب يه كوچولو كمتر شده و اينكه شكل مدفوعشم گلاب به روتون سفت تر شده 

من موز نرسيده ميدم

سيب بدون پوست رنده شده قهوه اي 

پودر پدي لاكت هر ١٢ ساعت قاطي ماست ميكردم كه دكتر ديشب گفت اگه شديد نيس يه ساشه بده 

زردچوبه و نبات داغ ميدم

لعاب كته دادم خيلي خوب بود 

پسر من پارسالم طفلك مريض شد دكتره دو ساشه در روز گفت هنوز دو سالشم نشده بود الان ٢١ ماهشه

2801