2777
2789
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 461861 بازدید | 1729 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این عکس آخر که فرستادم هنوز بخیه رو نکشیدم خیلی ضریب بخیه زده  خواهش میکنم هر کس میخواد عمل کنه خیلی تحقیق کنه پیش دکتر خوب بره که کارش خوب باشه  خوب بخیه بزنه  که بعدا جاش نمونه  

2799
یکم انگارجاش مونده 

بله  هنوز جاش مشخصه چون سه هفته هست که عمل کردم  دوهفته پیش بخیه هامو کشید دکتر گفتن کرم ترمیم کننده خوب بخر استفاده کنی بعد دوماه  دیگه هیچ اثری از رد بخیه بجا نمیمونه

خیلی خوب شده،مبارکت باشه ان شالله

سلامت باشی عزیزم ممنونم  خیلی احساس میکنم پشت پلکم سبک شده  من یکی از دلایل عمل کردنم سنگینی  پلکم بود خیلی اذیت بودم و احساس سنگینی میکردم  الان الحمدولله خیلی بهتر شدم هم از نظر زیبایی هم از نظر افتادگی و سنگینی  خیلی راضی هستم 

دکتری که من رفتم هزینه عمل ۸تومن بود اما چون من یه گوشه داخلی چشمم یه پرده اضافه داشت گفت ۳تومن ب هزینه عمل اضافه میشه به دکتر گفتم من از منشی که سوال کردم گفتن هزینه عمل ۸تومنه  نمیدونستم ۳تومن ب هزینه عمل اضافه میشه خواهش میکنم همون ۸تومن  حساب کنید  خدارو شکر دکتر قبول کرد  و همون ۸تومن رو ازم گرفت

فوق العاده عالی شدی  خیلی خیلی تفاوت کردی  خیلی مبارکه  واقعا بنظر من عمل زیبایی ا ...

ممنونم عزیزم. بله واقعا این عمل برای من لازم بود  با اینکه دستم خالی بود تصمیم گرفتم هرررر جور میشه عمل کنم  خدارو شکر پول عمل هم خدا جور کرد

بعد از کشیدن بخیه جای بخیه خیلی میخاره سعی کنید اصلااا جاشو نخارونید. حتما از کمپرس سرد استفاده کنید خیییلی تو ورم و دردش تاثیر داره  واینکه حتما از کرم ترمیم کننده خوب استفاده کنید تا جای بخیه کلا محو بشه  انتخاب دکتر خوب هم خیلی مهمه