2777
2789

باسلام. من حدود ۳هفته پیش عمل افتادگی پلک انجام دادم  متاسفانه افتادگی و پف پلک من خیلی زیاد بود برای همین بعد جراحی یه کم اذیت شدم  ورم شدید داشتم چشمام موقع خواب کامل بسته نمیشد درد خیلی شدید داشتم اما وقتی کمپرس یخ استفاده میکردم دردم خیییلی آروم میشد و ورم چشمم بهتر میشد، بعد عمل دکتر بهم گفت تا دو روز حموم نرو چسبی رو که روی بخیه زدم رو نکن تا یه هفته چرب نکن،اما من از شدت درد چسب رو کندم و پماد زخم استفاده کردم چون خیلی احساس خشکی میکردم گفتم یه کم پماد چشم استفاده کنم شاید بهتر بشه نمیدونم کار درستی کردم یا نه اما  واقعا بهتر شد الان بعد سه هفته چشمام کامل خوب شده و از عملم خیلی راضی هستم خدارو شکر. من مشهد عمل کردم  اما اسم دکتر رو نمیگم  خواهش میکنم نپرسیدن  دوست ندارم فک کنن دارم تبلیغ دکتر میکنم، خیلی دوست داشتم  قبل عمل با کسی که عمل کرده صحبت کنم و ازش سوالاتم رو بپرسم  اگر سوالی هست در خدمتم.

عکس قبل و بعدتو میزاری؟من عاشق این عملم🥰🥰🥰

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

مادر من هم برای اول تیر وقت همین عمل رو دارن 

خدا رو شکر که بهتری 😍

تا چند روز شب ها معذب بودید؟! 

رد بخیه هاتون رفته؟!

چطوری بعد از عمل از مامانم مراقبت کنم؟! اصات بلد نیستم 😔

الحمدلله