2777
2789
عنوان

شپش سر می‌خوام خوپموبکشم آخه چقدر سختی خدا به من میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 158 پست
عزیزم میتونی پیتاژ کنم موهام از ریشه از حجم کم میکنند با تیغ یا با قیچی فقط می‌خوام یه سانت از موهام ...

اصلا کوتاه کن موهاتووو اگه بهت میاااد با ماشین مدل بزن من ی بار زدم هم تنوعه هم شیکه

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
اصلا کوتاه کن موهاتووو اگه بهت میاااد با ماشین مدل بزن من ی بار زدم هم تنوعه هم شیکه

نمیاد موهام دیر بلند میشه تو تاپیک قبل گفتم به بقیه وی بگم مجلس مهم داریم اگه نه به خدا میرفتم کچل میکردم البته یکی دو واجبی کوتاه کردم اما باید خیلی خیلی کوتاه کنی چون نزدیک ریشه آمد اگه نه میرفتم کوتاه میکردم همه میفهمند فکر میکنند از کثیفیه کاش میشد همش خودم میگم میرفتم کچل میکردم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پ خوووب شدی الکی حساس شدی.خارشش تا ی مدتی میمونه چیزی نیس ک انقد خودتو اذیت میکنی.همیشه موهاتو چرب ک ...

مامانم خواهرم همینو میگه شاید پرپرش ده تا هم نیستند همه ی سرم زخمه از بس درد کوفت زدم خواهرم میگه برو دکتر حتی دوباره پولشو مامانم بده اما واسه کرونا میترسم دکتری دوره اما فوق العاده آخه مریضم هست که فوقش دوتا شامپو محلول همه میدن

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
پ خوووب شدی الکی حساس شدی.خارشش تا ی مدتی میمونه چیزی نیس ک انقد خودتو اذیت میکنی.همیشه موهاتو چرب ک ...

آخرشم دوروز بود خوب شده بود امروز که دیدم دوباره  خارش گرفتم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
بیا خصوصی عزیزم

عزیزم میشه درخواست دوستی منو قبول کنی و بهم پیام بدی جز این راه ها که تقزگریبا همه چی هست از سم حشره کش شونه نرم کننده سس وازلین اتو کوتاهی سشوار شستن داغ کردن همه ی وسایل یعنی هرچی که فکرشو بکنی سم زدن جارو زدن کل خونه آیا یه راهی هستند تخم ها که البته خیلی کمه بمیرند که من راحت شم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

من تز بچه ی همسایه گرفتم موهام تا کمرم بود با چند بار سس ماینز گذاشتن همشون از بین رفت حداقل دوساعت باید بزاری روغن شپسو خفه میکنه نمیزاره نفس بکشه بهدشم موهاتو اتو مو بکش ازریشه بگیر تا پایین بکش  ملافه هاتوبالسهاتم با اب جوش بشور هر دردی درمان داره بجز مرگ  حوصله میخواد این کارو انجام بده ببین چقدر راحت میشی

شامپوی هوگور عالیه

منتهی گرونه یکم.

شامپوی ضد شپش بخر.

با حمام که از بین نمیره!

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

بهترین کار اینه که اگه موهات مشکی هستن دوست نداری رنگ کنی یه رنگ تیره با اکسیدان بگر بزت رو سرت 30 دقیفه می میرن 

بعد اسپند بریز تو ظرفی اب ریزیش روش بزار جوش بیاد با اون سرت بشور  هر روز

برای ظهور امام زمان (عج) و بخت گشایی همه جونا یه صلوات بفرستید 😍😍 کاربری سومم هست😑😍
2801