2777
2789
عنوان

شپش سر می‌خوام خوپموبکشم آخه چقدر سختی خدا به من میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 158 پست
دستگاه شپش گیر دیجی کالاداره

اونم گفتند تاثیر ندارد هیچی پول ندارم چقدر قرض کردم بدهکارم شاید پانصد تومن خرج کردم یه هفته فقط بشور جارو سشوار بخاری سرم یه ماه همش حموم شونه اسفند درود کوفت 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
اسپندخیس کن تا یکروز بعد بریزتوسرت ده دقه ماساژبده بعدبشور.. دکلره هم ازبين میبره

کردم نمیره دکلره نمیره پولشو نیست موهام همه جوری داغونه رنگ ۱۲درصد مردم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم گفتند تاثیر ندارد هیچی پول ندارم چقدر قرض کردم بدهکارم شاید پانصد تومن خرج کردم یه هفته فقط بشو ...

چقدر غلط املایی و جمله های نامفهوم داری 

حالا تو سر بمونه چی میشه مگه 

سرکه هم هست یکی دیگه از کاربرها میگفت برید داروخانه دامپزشکی زیرپوستی بگیرید شپش های حیوانات رو از بین میبره برای انسان هم موثر بوده خودشون هم استفاده کردن جواب داده قیمتش ده تومنه فقط 

نمیدونم حالا عوارض داره یا نه

چقدر غلط املایی و جمله های نامفهوم داری  حالا تو سر بمونه چی میشه مگه  سرکه هم هست یکی د ...

همه میگیرند دوباره باید این همه کارو تکرار کنی سم قوی هم زدم فایده ندارد گوشیم خرابه با یه بچه همش میگه بازی کن من باهاش دعوا که تو بدبختم کردی اونم میاد باهام دعوا می‌کنه معلومه هی اشتباه میشه گوشیم هی خاموش میشه مجبورم تند تند بنویسم تازه سرمیخاره سرکه ام بی فایده است بدتر سرمو پر زخم کرده حتی نفت هم چون اصل کار تخم کسی نیست نگاه تخم بزرگ می‌شوند رشد می‌کنند دوباره تخم میذارندتازه دوبارم خواهر مامانم سانت به سانت نگاه کردم چهار مدل سم زدم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
فقط شونه شپش  .شامپو لیندان بزن برو حموم ۴۰ دقیقه شونه کن تخم هاشم کنده میشه ۶ روز دیگه همین ک ...

کردم ملافه سفید که ندارم رختخواب یا شستم یا سشوار بخاری هوای ازادولی تخم ها خیلی خیلی کم هستند 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم من خیلی اینجا شنیدم که روغن زیتون خوبه ولی به نظر من اصلا مناسب نیست و بیشتر باعث گرم شدن رشک ...

باور میکنید همه اینارو کردیم تک تک وسایلم شستیم همه مردان کوتاه کردند انواع سم حشره کش شامپو محلول اسفند واجبی همه کاری همش سشوار بخاری بیرون تا آسیب بازی های پلاستیکی شونه هام سوا همه جا حشره کش جارو جاروبرقی کامل شستم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
پیج Moshaver1313 دارو دست ساز نیده معجزه س 

خدای خوبه من تموم راه از شستن سشوار انواع سم محلول روغن نرم کننده رنگ درآوردن تخم ها کچلی پسرمو شوهرمو درمان تموم خانواده ام رفتم اما شاید خیلی کم باشه 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
میگن فایده رنگ قوی کردم بی فایده بدتر موهات روشن میشه تخم ها نمیتونی ببینی

اتفاقا دکلره خیلی موثره.خودت بخر بزار ۴۵ دقه رو سرت بمونه اگه خوب نشدی.بعدهم عطاری ی روغن دارن بزنی خوب میشی

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
اتفاقا دکلره خیلی موثره.خودت بخر بزار ۴۵ دقه رو سرت بمونه اگه خوب نشدی.بعدهم عطاری ی روغن دارن بزنی ...

عزیزم از عطاری خریدم زدم دکلره ام عین رنگه کوثر نیست وگمن رنگ قوی گذاشتم ده روز پیش محلول سم زدم بعدش کلی شونه نرم کننده سشوار مامانم موهامو سانت به سانت دید کل رختخوابارو هم چهارپر پیش دوباره شستم اما امروز یه شپش مرده یه تخم بعد از ساعتها گشتنو سشوار آب سرکه دیدم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم از عطاری خریدم زدم دکلره ام عین رنگه کوثر نیست وگمن رنگ قوی گذاشتم ده روز پیش محلول سم زدم بعد ...

پ خوووب شدی الکی حساس شدی.خارشش تا ی مدتی میمونه چیزی نیس ک انقد خودتو اذیت میکنی.همیشه موهاتو چرب کن جای چرب اصلا زنده نمیمونن

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
اتفاقا دکلره خیلی موثره.خودت بخر بزار ۴۵ دقه رو سرت بمونه اگه خوب نشدی.بعدهم عطاری ی روغن دارن بزنی ...

عزیزم میتونی پیتاژ کنم موهام از ریشه از حجم کم میکنند با تیغ یا با قیچی فقط می‌خوام یه سانت از موهام بمونه حجمشو حسابی کم کنم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
2801