2777
2789
عنوان

آي وي اف با اسپرم اهدايي

4142 بازدید | 20 پست

سلام خانوما

كسايي ميخوان آي وي اف با اسپرم اهدايي انجام بدن خواهشا بيان با هم باشيم

لطفا اطلاعاتتون رو اينجا به اشتراك بذاريد كه كدوم مراكز و كدوم دكترها اين كار رو انجام ميدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپرم نداره مشكل شما چيه؟

آزو هست.؟من کاربر قدیمی هستم باهم حرف زدیم انگار ازو نبود همسرتون که 

مشکل همسر من دی اف ای اسپرم هست پیشنهاد اهدایی دادن اما میخام ای وی اف کنم شاید شد 

چون شوهرم اسپرم داره تعداد وحرکتش خوبه 

آزو هست.؟من کاربر قدیمی هستم باهم حرف زدیم انگار ازو نبود همسرتون که  مشکل همسر من دی اف ای اس ...

اسپرم داره اما به درد نميخوره

٣،٤ بار هم آي وي اف كرديم اما نتيجه منفي

شما چه كارايي كردين؟

اسپرم داره اما به درد نميخوره ٣،٤ بار هم آي وي اف كرديم اما نتيجه منفي شما چه كارايي كردين؟

تعداد حرکت مورفو دی اف ای چند؟

شوهر من تعداد ۸۰میلون. حرکت ۴۰..مورفو ۴...دی اف ای ۳۶

من ۲ساله هیچ کاری بیخیالی 

عجیبه که اصلا نشده اونقدرا شرایطش بد نیست  چندبار پانکچر شدی؟چندتا جنین تشکیل میشد هربار.؟

2بار پانكچر

يه دفعه يه جنين تشكيل شد از ٩تخمك

يه دفعه هم ٥ جنين تشكيل شداز ١٠ تخمك

كه مجموعا ٣بار انتقال دادم

عشق فرزند درخواست دوستی منو قبول کن منم همسرم آزو هست. همه کارم کردم همه رو هم میشناسم یعنی نسبتا باید بگم استخون ترکوندم تو این راه. منتها الان دیگه مخم نمیکشه که تصمیم نهاییم چی باشه خیلی درگیرم با خودم خییییلی. 

عزیزم چیکار کردی بلاخره؟ به نظرت منم نرم پیش ایزدی با آی وی اف بگیرم؟ الان پنج تا جنین انتقال دادم همزمان ولی ضعیفن یکی رو موقع در آوردن از فریز گفتن گریدش خوب شد خراش هم دادم و هورمون رشد هم زدم. اگه گرفت که لطف خداست اگه نگرفت میخوام برم اصفهان. به نظرت اصفهان رو بی خیال بشم برم برای آی وی اف با اسپرم اهدایی؟

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
موفو صفر حركت هم كم بود تعداد١٥ميليون دي اف آي نرمال

چه خوبه که. واسه شوهر من همه چی صفررررر. فقط چند میلیون تولید میکنه دو تا شیش میلیون با تسه جنین داشتم اونم پنج تا. میگم شاید کیفیت تخمکت خوب نباشه؟ اگه نباشه الکی وقتتو با اسپرم هدر نده مستقیم برو سراغ جنین عزیزم

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
عشق فرزند درخواست دوستی منو قبول کن منم همسرم آزو هست. همه کارم کردم همه رو هم میشناسم یعنی نسبتا با ...

عزیزم منم شوهرم ازو اسپرم ای یو ای انجام دادم چندبار با اسپرم اهدایی میدونی کجا با اسپرم اهدایی ای وی اف میکنن؟

2801