2777
2789
عنوان

تست کلم قرمز انجام دادم ولی نمیدونم رنگش چه رنگیه!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2064 بازدید | 33 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

شماها هم که بدتر از منید 🤦🏽‍♀️ نحوه تست: اگه مقدار مساوری ادرار و آب کلم رو ترکیب کنید و رنگس قرم ...

خب رنگ کلم بستگی داره به اینکه جیشت رقیق باشه یا غلیظ

اب زیاد خورده باشی بی رنگه اب کلم هم تغییری نمیکنه

عجب روز خوبی 🥳
2802
میشه توضیح بدی چطور انجام میشه؟

کلم قرمزو خرد میکنی با مقداری آب میذاری رو شعله زیاد تا جوش بیاد

بعد که آب رنگ گرفت خاموش میکنی و میریزی توو لیوان تا خنک بشه

بعد با مقدار مساوی ادرارت ترکیب میکنی

اگه رنگش روشن شد یعنی قرمز یا صورتی یعنی بچه پسره

اگه رنگش تغییری نکرد یا بنفش شد یعنی دختره

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-

اون لیوانا رو تا دستت میاد پرت کن بره اشغالی تو یه بار مصرف جیش میکردی حداقل 😂😂🤣🤣😂😁😁

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
خب رنگ کلم بستگی داره به اینکه جیشت رقیق باشه یا غلیظ اب زیاد خورده باشی بی رنگه اب کلم هم تغییری ن ...

آره ولی با ادرار اول صبح مد نظره حالا هر جور که باشه

من چند تا کلیپ خارجی دیدم توو توتیوب، حتی مدلایی بود که همونقد تیره باقی موند و پستهای سال بعدشون دیدم واقعنی با جنسیت بچه همخونی داشت نتیجه تست

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-
شماها هم که بدتر از منید 🤦🏽‍♀️ نحوه تست: اگه مقدار مساوری ادرار و آب کلم رو ترکیب کنید و رنگس قرم ...

بریزش رو یه دستمال کاغذی رنگ واقعیش معلوم شه😂👌راه دیگه نرسید به ذهنم

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            
2801