2777
2789
عنوان

بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 2521 بازدید | 68 پست

راستش ازدست ما کاری برنمیاد تنها کسی ک میتونه کاری کنه شوهرته😑

بنده صحنرو ترک میکنم...

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

والا جاریم سینه هاش اندازه نارنگی بود الان اندازه طالبی شدن . قبلا چیز میز میزاشت تو سوتینش اما اینجوری نمیشدن . نمیدونم والا فک کنم از مدل و حالت سینش از رو لباس انقد گرد و بالا و بزرگه فک کنم پروتز سینه بوتاکسی چیزی کرده‌ منم ک نمیپرسم ازش اصن. ولی خیلی سینهه سفت و گرد رک وایمیسته شل نیست خخخ

2803
2804

سلام عزیزم، به نظرم که اصلا سراغ این چیزها نرو، از چیزهایی که خدا بهت داده راضی باش، یعنی چی؟ رشد سینه؟ مگه ما با سینه های  بزرگ قشنگ میشیم؟ آخه این چه کاریه بیشتر خانم ها رفتن سراغ بزرگ کردن  سینه و... اگر شوهرت دوستت نداره و دلیلش هم اینه دلیل نمیشه تو بیای سینه هات رو بزرگ کنی این عیب نیست که بخوای رفعش کنی، لطفا قبلش یه خورده فکر کنید که کارتون صحیحه یا غلط بعد انجامش بدید... همه ی خانم ها بدنشون زیباست چه با سینه ی بزرگ چه با سینه ی کوچیک... 

2805
2801