2777
2789
عنوان

زن فامیلمون رو دزدیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بدجوری ازین قضاوتها میترسم عزیزم توهم سعی کن نه جوش بزنی نه خنده کنی بی تفاوت بگذر ازین مطلب خودش ...

آره میگن به هر چی بخندی یا مسخرش کنی به سرت میاد 

یک عمر برای آن چیزی که میخواستی دست و پا میزنی...     تا اینکه آخر یه روزی بهش میرسی...       بعد،به خودت مینگری و می بینی یک عمر را زندگی نکرده ای...  حال جای زخم و شکستگی هایت را چطور می خواهی ترمیم کنی... 💔یک عمر دیگر را از کجا می خوای برای ترمیم زخمات پیدا کنی...   خیلیا زخمی از این دنیا رفتن شاید اینو ندونی💔
وای چ ترسناک😭😭😭نصفه شبی چی بود گفتی

خیلی زیاده خب تو جامعه این چیزا.ولی خب جون دور بر خودمون اتفاق نمیفته تعجب میکنیم و میترسیم.این قضایا تجربه میشه برای ماها که با هرکسی معاشرت نکنیم 

قضاوت نکنین شاید امیدی راهی نداشت برای،طلاق

شاید از،زندگیش زجر میکشید

شاید میدونست شوهرش بفهمه طلاق نمیده و اینم روش اسم میشه و .....ـ

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
ولاه که زنها بدترن....اگه زنی نجابته خودشا حفظ کنه مرد جرات نمیکنه نگاهه چپ بهش بکنه....من خودم زنم ...

همه چی دو‌طرفه هست.لطفا زن ستیز نباشیدقسم نخورید هر جا زن فاسد هست مردی بوده و‌بالعکس.

دردناک تر از فرار مغزها به قدرت رسیدن بی مغزهاست
قضاوت نکنین شاید امیدی راهی نداشت برای،طلاق شاید از،زندگیش زجر میکشید شاید میدونست شوهرش بفهمه طلا ...

هیچچچچچ کدوم از اینا دلیل بر فرار کردن و خیانت کردن نیست

اگر واقعا این غلط رو کرده امیدوارم مجازاتش سنگسار باشه😡😡😡

بچه ها ی چیز وحشت ناک دیگه راجب خواهرش ک واقعیت داره...مامانم میگه خواهر همین خانمی ک فرار کرده رو خانواده شوهرش بهش ت ج او ز کردن خواستن داغ بذارم سر دل زنده و خانوادش

وقتی فهمیدم تا ی هفته دوری بودم...آخه گناه اون بیچاره چی بود

2801