2777
2789
عنوان

یکم سلیطه بازی یادم بدین 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2411 بازدید | 54 پست
وای من ی نفرو میشناسم خیلی سلیطه س! من ک ازش میترسم جرئت نمیکنم باهاش حرف بزنم ( فامیل تقریبا نزدیک ...

کاااش منم اونطوری بودم‌

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
نمیتونم انگار خیلی میترسم مثلا داد بزنم بعدش شوهرم داد بزنه  ترس از دعوا دارم  نمیدونم چ ...

بابا کاری نداره اگه شوهرت دعوات میکنه و سرت داد میزنه یبار که قشنگ کولی بازی دربیاری و داد و بیداد کنی دیگه اینکارو نمیکنه😂😂😂حالا نری امتحان کنی شرش بیفته گردنم😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاااش منم اونطوری بودم‌

نه بابا خوب نیس.. آدم نباید اینطوری باشه اما تو سری خور و مظلومم نباشه ک حقشو بخورن

یک تحصیل کرده خانه دار😊عاشق همسرم و دخترم..... زندگی هنوز قشنگیاشو داره.... باورکن🌱
بابا کاری نداره اگه شوهرت دعوات میکنه و سرت داد میزنه یبار که قشنگ کولی بازی دربیاری و داد و بیداد ک ...

روزی صد بار بابام میگه اینکارو بکن 😂

جراتشو ندارم نمیدونم چرا میترسم 

مسگه دعوا کن داد بزن بشکون چیزی میخواد چه غلطی بکنه خودم پششتت هستم اما من نمیتونم تا میخوام شروع کنم صدام میلرزه 

حالا شوهرم دعوایی نیست ها تا حالا اصلا دعوایی جدی باهم نداشتیم نمیدونم چرا اینجوری میشم حرف زیاد بهش میزنم اما داد نزدم تا حالا

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2803
من خودم فقط داد و بیداد میکنم  اما سلیطه بازی عبارت است از اینکه طرف هر چی از دهنش در میاد میگ ...

من منظورم سر اولی بود 

از بی آبروی بدم میاد 

نه بابا خوب نیس.. آدم نباید اینطوری باشه اما تو سری خور و مظلومم نباشه ک حقشو بخورن

همون تو سری خور 

واقعیت دردناکی که باهاش روبرو شدم 

2804