2733

سلام

من چند روز پیش رفتم است دادم آزمایش خون گفت حامله ای بعد از چند روز لکه بینی پیدا کردم و فردا خونریزی ولی کمتر از پریود و زیر شکمم و سمت چپ شکمم درد میکرد دیروز خونابه داشتم یه جورایی شایدم لکه بوده امروز دیگه چیزی نداشتم و اینو بگم همون روز خونریزی رفتم سونو دکتر گفت سام حامله ای دیده نمیشه شاید تازه داره رشد میکنه شاید ... و گفت باز باید ازمایش خون بدی و سونو و اینا امروز هیچ علامتی نداشتم نه حالت تهوع نه چیز دیگه ای البته قبلاً هم یکم داشتم ولی. خوب الان همون یکمم ندارم راهنمایی کنید کسی تجربه داشته مامانا نینیم کجاس 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
منم مثل تو بودم قب 9 سال باردار بودم َسقط شد خود بخود 

یعنی الان سقط شده 🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل تو بودم قب 9 سال باردار بودم َسقط شد خود بخود 

لایک نکن جواب بده 🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی الان سقط شده 🙁

نمیدونم ولی مال من سونو گفت جای بچت هم خوبه تا بلند شدم   دیدم بچه دوماهه افتاد  رفتم دوباره بیمارستان گفتن بچه نداری سقط شده  

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
نمیدونم ولی مال من سونو گفت جای بچت هم خوبه تا بلند شدم   دیدم بچه دوماهه افتاد  رفتم ...

چجوری بود افتاد حس کردی یا مثلاً حالت خاصی داشتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خو دارم مینویسم عزیزم

ببخشید آخه خیلی ناراحتم برای نینیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثل پریود همین چون تازه 8 هفتم بود  حسی نداشتم

یعنی هیچ جسم خارجی حس نمیشه الان موقع سقط

شاید سقط نشده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا بزرگه حالات میگی بچه تو شکمته ناراحتی چه برسه به من پسرم مثل ماه فوت کرد

مگه پسرت به دنیا اومده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هیچی بجز یک لخته خون اندازه یک استکان 

نه من اندازه یه استکان نبود مثل عفونت بود اون روز کوچولو و دراز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706