2733
یکی سقط شد دومی به دنیا اومد فوت کرد محمدم  چقد نازبود

آخی عزیزم ببخشید 🙁 من این همه واسه نینی تو شکمم ناراحتم شما دیگه حتما خیلی غصه خوردی ان شا الله خدا یه سالم و خوشکل دیگه بده

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی عزیزم ببخشید 🙁 من این همه واسه نینی تو شکمم ناراحتم شما دیگه حتما خیلی غصه خوردی ان شا الله خدا ...

انشالله آمین 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
انشالله بچت چیزیش نشده باشه

ممنونم ان شا الله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
انشالله آمین 

ان شا الله به حق حضرت زینب همه خبر خوب بشنویم

1
5
10
15
20
25
30
35
40