2733
عنوان

شما تغییر مثبتی احساس کردید؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 91 پست
ماماان مهشید دوست من فقط تو یک ازانس مسافرتی است میگه نمیدونی چقدر میان و میرن مسافرت های خارجی اون هم خارجی ها عزیزم من و شما نمیدونیم ولی باور کن دارن و میرن عزیز دلم برزیل ایتالیا و خیلی کشورهای دیگه

بله این حق همه است ولی به نظر من نه این شکل باور کن این یارانه چیز خوبی است ولی باید رو اصول پرداخت بشه نه این شکلی که مخمود رو کر باور کن اون هم اشتباه کم نکرده عزیزم حتی قبلی ها هم اشتباه کردن

بله و دقیقا این همون مردمی بودن که یک روز هم گفتن مرگ بر شاه و شاه را بد میدونستن و بر علیه اش شعار دادن و همه چیز ر مجانی میخواستن به همین خاطر میگم ما مردم بدی هستیم دیگه

نه عیزم تو کشورهای دیگه همجین هم در امد بالانیست چون میدانم عزیزم فکر نکن ما را تحریم کرردن خودشون هم الان تو مخمصه هستن مخصوصا از وقتی همین 2 ساله نفت ما را تحریم کردن یا خیلی از بانک ها ی ما را

عزیزم تو همه کشورها تو انتخابات هر کسی حرف زیاد میزنه اینو قبول نداری مهشید جان
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین مهشید عزیز خودت مادری خانه داری درسته میدانی مهمون داری کلی حساب و کتاب میکنی گاهی حساب و کتابت درست در نمیاد مثلا غدا زیاد میاد یا مهمونت بدون اینکه به تو به بی فکری میکنه نمیاد یا دو نفر اضافه میاره ببین من و شما که گاهی تو مدیریت خانه ممکنه اشتباه کنیم باید ین را بدانیم که گاهی ممکنه همه چی با محاسباتی که کردیم درست در نیاد درست نمیگم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا الان همه تک فرزند هستیم ولی فکر کن چند تا بچه داری گاهی باید همه را راضی نگه داری ولی ایا میتونی همه بچه ها را راضی نه داری نمیشه من معلم هستم و میدانم نمیشه ایا میشه همه مردم را راضی نگه داشت همیشه یک عده مخالف هستن یک عده موافق درست نمیگم

حرف های من هم همچین بی ربط نیست عزیز دلم اگه موشکافانه بخونی باور کن
همیشه یک عده تند رو هستن که نمیذارن یک کارهایی انجام بشه اگه میگی روزنامه بسته شده تو کشورهای دیگه از این حوادث هست عزیزم

ببین تو همون کشورها که ادعای دمکراسی میشه مثلا ترکیه یا فرانسه در مورد حجاب میگم با اینکه خودم ادم با حجابی نیستم ولی ببین اگه اون ها مدعی دمکراسی هستن چرا نمیذارن یک زن و یا دختر با حجاب بره دانشگاه من این اخبار را از ما هو اره و شبکه فرانس نیوز دیدیم نه از اخبارهای خودمون ها یا اگه اینجا تجاوز میشه اونحا هم طرف خیلی راحت میتونه با یک تفنگ بره تو مدرسه و ادم بکشه مثل حادثه نروز یا امریکا

ببین پس میبینی هیج جا دمکراسی نیست هیچی سر جاش نیست متاسفانه عزیزم
مهشید من و شما یا هیچکدوم از بچه ها تا وقتی از اقتصاد سر درنیاریم نمیتونیم نطر بدیم گلم این بحث یک کارشناس اقتصادی میخواد که بگه دلار نمیره پایین دلیل داره شاید اگه بره از این پایین تر هم به ضرر ما باشه و ما نمیدانیم به هر حال هر بحثی باید کارشناس مخصوص به خودش را داشته باشه تا به یک جا برسه وگرنه من تجربه ها ی و دانسته های خودم را میگم اون دوستمون همین طور شما هم همین طور و اینطوری ما به جایی نمیرسیم عزیزم
موفق باشید من برم فعلا به کارام برسم
راستی امدم یک چیزی هم بگم به نظر من همه چیز تو این دنیا به هم ربط داره دقیقا قضیه همون پروانه ای که تو یک جا بال میزنه و یک جا دیگه تعییراتی بوجود میاد همون قضیه باترفلای افکت است پس اگه کمی زرنگ باشین متوجه میشین حرف های من همچین هم بی ربط نیست عزیزانم چون همه چی تو این دنیا به هم مربوطه همه چی همه حوادث ببخشید البته این عقیده و اعتقاد من است
سارا جان رو چ حسابی میگی شاه مهره آمریکا بود؟
عزیزم فکر میکنم داری از روی شنیده هات صحبت میکنی

مصاحبه هاش رو دیدی چطور با دنیا صحبت میکرد؟
با انگلیسو آمریکا چه از در قدرت صحبت میکرد؟
کتاب خاطرات وزراش رو خوندی؟

در مورد موضوع زندگی گفتی فامیل هات سه سال یه بار یکماه میان
یا سالی 1 ماه میان
بله میشه اومد
ولی اون یکماه عملا هیچ تضمینی واسه در آمدش نداره

شما میگی آمریکا خونه بزرگ دوست دارن
عزیزم همه جا خونه بزرگ هست و همه دوست دارن
خونه بزرگ فقط مختص آمریکا نیست
همه جای دنیا خونه بزرگ هست و زندگی میکنن
در ضمن هیچ جا به اندازه ایران آپارتمان نشینی نیست
خونه های 6.7 طبقه

بعدش هم خیلی ها واقعا در آمد عالی ندارن ولی چند وقت پس انداز میکنن که بتونن یه سفر خارجی برن
مردم ناشکر هستن باشه قبول
ولی امکاناتی براشون نیست به نسبت در آمد مملکت
هر تیکه از مملکت و هر منابعی رو یکی از اقازاده ها به تصرف در آورده

بله آب و برق خیلی در کشور های دیگه گرونه
ولی آیا همه چیز سر جاشه؟

هر چند که الان هم آب و برق روزانه گرون میشه
یعنی همه چیز روزانه گرون میشه

بازم میگم
شما ملاکت از همه جای دنیا شده آمریکا
وقتی میگی همه جای دنیا منظورت آمریکاس
منم منظورم اینه همه جای دنیا اینطوری نیست و آمریکا کعبه آمال ما ایرانی ها نیست

در ضمن گفتم کسی که اروپا زندگی کرده باشه نمیتونه آمریکا زندگی بکنه
چون از راحتی میره تو سختی
ولی کسی که فقط آمریکا بوده خوب راحتی های اروپا رو ندیده واسه همین بر مبنای موقعیتی که داره نظر میده

و مردم ما آیا بهداشت خوب دارن؟
دکتر های با تعهدی دارن؟
مسئولین متعهد دارن که دلسوز مردم باشن؟

عزیزم همیشه میگن واسه کسی غش کن کهب رات تب کنه
هر چیزی باید دو طرفه باشه
نمیتونیم بگیم مردم خوب باشه حالا مسئولین بد هم بودن باشن

این اصلا متوازن نیست
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
در ضمن با حرفای مامان مهشید کامل موافقم
آقای روحانی از ته پستو در نیامده بود که هیچی رو ندونه

مردم ما باید این عینک خوش بینی شون رو گنار بذارن
همیشه تا یه نفر میاد شعار های قشنگ میده زودی شل میشن
نمیدونن اینم همونه فقط نماش با قبلی فرق میکنه و نقطه ضعف مردم رو میدونه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
خدایی اوضاع بهتر از زمان اوون مردک هست.

من که فقط به یه دلیل دوباره خام شدم و رفتم رای دادم فقط و فقط به یه دلیل همونم می دونستم جیگرشو نداره این اقا که انجام بده و کم میاره.

فقط برای م و س وی که رفع حصر بشه.
متاسفانه ما ایرانیا همیشه چند تا راه بیشتر نداریم و باید انتخاب کنیم.

یعنی نمی شه گفت حق انتخابی دارم.چند تا گزینس باید یکیشو علامت بزنی دیگه.

روحانی نمی شد مثلا جلیل میومد آی می خندیدیم.می شد طالبان.
عشق سبز پدر بزرگ من عکاس دربار شاه بود گلم تو همه سفر ها باهاش بود اینقدر بهش نزدیک بود دیگه مدرک از این واضخ تر البته برایش فاتحه بخون چون 6 سال است فوت کرده است بازم هم بگم الان هم فیلم رفتم شاه را ببینی پدر بزرگ من را میبینی که میره ب یک دوربین بزرگ رو پله هواپیما و از ملکه و شاه عکس میگیره

عزیزم مردم ما همیشه همین مدلی بودن عشق سبز عزیز تو اروپا بیشتر خانه ها فلت هستن که به انگیلیسی میشه اپارتمان ولی تو ایران و امریکا بیشتر خانه ها ویلایی بودن الان را نگاه نکن به علت خیلی چیزها میزنن ساختمان قدیمی حیاط دار را خراب میکنن جاش اپارتمن خونه قوطی کبریتی میاسازن عزیزم عزیزم هنوز هم ادم خوب هست هم دکتر خوب هم پرستاز خوب هم زفتگر خوب اینو فراموش نکن تو دایره سیاه هنوز نقطه سفید وجود داره عشق سبز
نمیشه هم مسولین خوب باشن و مردم بد باشن عزیزم ببین همه چی باید با هم درست باشه حتی تو زمان شاه هم مردم باز هم گله داشتن الان هم دارن پس میبینی مردم ایران همین هستن عشق سبز و عوض نشدن

هنوز هم دکتر هایی داریم که با دل و جون اینجا کار میکنن من نمونه دکتر زیاد میتونم بهت بگم عشق سبز چون به خاطر امیرپرهام سر و کارم با پزشک زیاد بوده رساتی عشق سبز مردم ما هیچ عینکی به چشمشون نیست عزیزم مردم ما دیگه خسو حوصله تظاهرات و مخالفت و اینا را که تو سال 57 کردن را ندارن دیدی که نتیجه اش چی شد تو سال 57 بعد هم تو سال 88 جز خون و خونریزی کشتار جوانان زندانی شدن تجاوز واقعا مردم خوصله این کارها را ندارن عشق سبز عزیز مردم ما یک بدی دارن عشق سبز اون هم اینه اتحاد ندارن و به فکر منافع خودشون هستن مصوصا الان

عزیزم من دارم میبینم به واسطه دوستم خانواده ایی را که هر 6 ماه یک بار سفر خارجشون ترک نمیشه اون هم به بهترین نقاط اروپا و امریکای جنوبی

عشق سبز تضمین است که با خیلا راحت میان و میرن عزیزم اگه نبود که نمیامدن عزیزم

عشق سبز ولی امریکا امال خیلی ها است من نمیگم ها به هر حال از ما گفتن بود

بیبن عشق سبز مردم ما مطمئن باش به خودشون هر چقدر هم فقیر باشن خوب میرسن الان تو درمانگاه حتی دولتی هم بری میبینی خانم ها میان برای چکاب زنانگی و سالانه و ماهانه شون چیزی که شاید قبلن ها زن ها اینقدر به خوشون اهمیت نمیدادن یا خیلی مسایل پزشکی و زیبایی دیگه در مورد دکتر با تعهد باهات زیاد موافق نیستم بالاخره عشق سبز هنوز انسانیت تو وجود ما هست و نمرده عزیز دلم شاید کم شده باشه ولی هنوز هست

به هر حال مردم ما همچین هم الان بی اطلاع از همه چیز نیستن تو نت هستن تو شبکه های اجتماعی عوض هستن حتی اون فقیر فقیره میره یک ساعت کافی نت تو اینترنت این هم که میبینی رفتن رای دادن خب دیدن بین اون نفرات خب این یکی بهتر بود(البته یکی از سیاست ها هم این بود که طرف روحانی باشه و معمم که بگن هنوز مردم به نطام وفادارن ) بگذریم مثلا الان جلیلی بود یا حداد عادل که حتی فیاقه هاشون داغون تر از محمود بود خدایش خوب بود ..............

بعد هم همه ما من و تو مامان مهشید میدانیم همه این بحث ها بی نتیجه است و اخرش هم یکی که اون بالاس دستور میده همین طور که قبلن هم میداد همین .....................

در اخر بچه ها نمشیه گفت همشون سر و ته یک کرباسن چرا

چون هیچ انسانی شبیه اون یکی نیست حتی دو تا دوقلو

پس همونطور که اوباما بوش و کلینتون نیست روحانی هم محمود و خاتمی نیست

وای خدایا شکرت

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=623636&PageNumber=1

حتما ببین
2706