2777
2789

سلام بچه ها منو شوهرم با یه عشق اتشین با هم ازدواج کردیم خیلی چیزا تحمل کرد تا تونس بهم برسه اینقد عاشقمه که همه بم حسادت میکنن این چند روزه رمز گوشیش رو عوض کرده خیلی هم رو گوشیش حساس شده یکم بیش از حد میگه من دوستام و داداشام در مورد زندگیشون باهام می حرفن نمی تونم گوشیم دستت باشه اما اصلا باورم نمیشه یه حسی تو دلمه که قضیه بیشتر از اینه نظر شماها چیه اخه این همه حساسیت عادی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من يساله همسرم رمزشو عوض كرده

شك زندگيتو داغون ميكنه

يكم اعتماد داشته باش به همسرت

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

من شوهرت بودم گوشیمو همونحا جلوت بازمیکردم میگفتم ببین اینم نمونش 

یا خواهش میکردم چتای دوستامو نخونی ولی رمزو میدادم

بازم نمیدونم‌شایدم راست میگه بیچاره 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
با اینکه چند بار بابت این موضوع دعوامون شد اصلا حاظر نشد رمز رو بهم بده

تعقیبش کن حداقل 

یا تو ماشینش شنود بزار 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2801